Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sexy mamina?

isabella

ako som otehotnela, tak som na zaciatku bola sama vyrazka, ako pubertiacka, len teraz sa to troska dostava zasa do normy a uprimne, ja osobne sa necitim nejak sexi, este sa do toho aj pridali nejake zdravotne problemy, nevolnosti mam stale, takze nic moc, ale inak nebyt toho, tak sa snad citim aj vyborne a sexualny zivot tehotenstvom samotnym netrpi ani u nas, takze sa nad tym nezamyslaj, je to individualne, kazdy chlap je iny... jeden chce byt pri porode, iny velmi nie a tiez sa to nejak univerzalne vysvetlit neda...

blondula

ja som v 34 tyzdni a tiez mi priatel tvrdi ze som velmi krasna mamina a aj sexi,i ked ja si myslim opak bo sa citim jak parna lokomotiva :DDDD pred tehotenstvom som mala 54 kilov a pribrala som len do bruska a malinko na zadku co sa priatelovi velmi paci :P a miloval by sa furt keby mohol :DDD

usiko

ja neviem, mne vravia ze mi to velmi pristane...ale ja som pribrala skoro len na brusko a odzadu ani nevidno, ze som tehotna/som 30tt/....ale zalezi od ludi....2 kamosi povedali, ze ked bola ta ich tehu tak ich to najviac pritahovalo, ten moj to berie normalne.....ako by sa nechumelilo a ked som sa ho opytala ze ci vyzeram krajsie alebo skaredsie ako pred tehu, tak odpoved bola : rovnako:-)))

mirka 23

ženy v tehotenstve prestatnu sexovať? To ste kde počuli? Ja mam teraz ked som tehotna ovela večšiu chuť ako predtým.
A s priťažlivosťou.. no teraz po mne idu chlapi ako nikdy predtým, musim odhaňať :-) Z mojej skusenosti sa chlapom zda tehotna baba sexy. Samozrejme ak nepriberie 20kg, čo nepriberie ak športuje a normalne papa. A to velke bruško nie je vidno dlho, asi od 6teho mesiaca? čiže maximalne 4 mesiace.. a koniec. Ja som v 5. a vyzeram ako keby som sa trocha viac najedla.. proste ešte pooda. Tak nestresujte baby a tešte sa, je to užasne obdobie, fakt.

jajka001_

podla mna je to individualne. asi dost zalezi na vztahu, ci tam ide viac o to fyzično alebo menej. mne manzel nedal nikdy pocitit pocas tehu ani po nom ze by som sa mu menej pacila.
zaujimalo by ma, preco ti to ten priatel povedal. nema bocne umysly? zeny v tehotenstve velakrat prestanu sexovat, mozno mu to chyba a skusa inde.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sexy mamina? - Fórum - ZDRAVIE.sk