Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstranenie znamienok

Príspevok v téme: odstranenie znamienok
lolly

dobry vecer, chcela by som sa spytat ci ma niekto skusenost s odstranovanim znamienok...chcela by som si dat odstranit niekolko znamienok lenze moja teta ma od toho zacala odhovarat vraj ked si ho dam vybrat je vacsia sanca dostat rakovinu ako ked si ho tam necham...neviem teraz co mam robit pretoze som si myslela ze je omnoho bezpecnejsie pre moje zdravie ked si ho dam vybrat..

lolly

dakujem..ja mam na to presne taky isty nazor a tiez sa chcem na to spytat koznej ale myslim si ze povie to co aj vy..no len moja teta vraj mala kamaratku a tej vybrali znamienko a dostala rakovinu..ale ona robieva z komara somara dost casto...len radsej sa o tom samozerejme presvedcim :)

ojka

porozpravaj sa o tom so svojou "znamienkovou tetou doktorkou", myslím, že ona to bude vedieť najlepšie a pozrie sa ti na tie , ktoré by si si chcela dať odstraniť, že či to je opodstatnené (;ä
mne vyberali takisto znamienko a nie su s tym žiadne problémy (:

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstranenie znamienok - Fórum - ZDRAVIE.sk