Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdurene uzliny v podpazusi

RNG

ATB su dobre na vacsinu bakterii, ale nie vsetky, na virusy, kvasne kultury, plesne a mykoplazmy su neucinne.
A zdurene lymfaticke uzliny mozu byt rovnako z tychto ako aj z bakterii.
Takze treba adresovat aj ine mikroorganizmy, nie len bakterie, ked atb nepomahaju.
Skus ine antimikrobialne, ako citricidal, oreganovy olej, lapacho,extrakt z olivovych listov, collostrum(zvlast uzitocne pre kojencov), chaga,betaglukany atd
Moze to byt dokonca aj z niektorych mikroparazitov(krvne, svalove),ktore obvykle lekari neregistruju.

alena conkov

ahoj a este bysom sa hcela opitat mojho maleho syna ockovali pri narodeni asi po 4 mesiacochsme mu nasli tieto hrcky moze sa stat ze mohol to dostat s ockovania velmi sa onom bojime dakujem

alena conkov

ahoj mam 8 mesacneho sina robia samu hrcky v podpazusi operovaliho a satala samu robia ine nato iste miesto mohli byste mi poradit co mam robit a nemozem mu stale davat antibijotika mohlo by muto ukodit bola bysom rada keby ste mi poradili

AdamKrt

A gulicka je co ? Tiez antiperspirant. Ak nekupujete iba deodorant.

Vacsinou to obsahuje hlinik, co moze byt niekedy problem. Skuste antiperspiranty s obsahom striebra. Nivea ma napr. taku radu pre muzov NIVEA SILVER. Ci pre zeny, neviem...

jajka131

ahoj, ja som mávala to isté, len nie tak dlho, možno rok-dva...občas sa mi vtedy urobila v podpazuší bolestivá hrčka...šla som s tým k lekárovi a ten mi povedal, že to sú len upchaté potné žlazy...ale neviem či to je aj tvoj prípad, keď sa ti to objavuje už tak dlho...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdurene uzliny v podpazusi - Fórum - ZDRAVIE.sk