stráášne zle chytená blond farba:(

Príspevok v téme: stráášne zle chytená blond farba:(
katka777

dobrý deň,včera som si dala na hlavu blond farbu,ale len na vrch hlavy ..ale chytilo mi to strašne zle..niečo medzi žltou a oranžovou..:(...a teraz by som si to chcela prefarbiť na takú špinavú blond...myslíte si,že by to dobre chytilo ?a ktorá konkrétne farba by bola na to vhodná??..poradte mi prosíím rýchlo:((....

hassy

anouk - casting creme nie je farba ale sampon ;)
suhlasim s mirkou ze palette je asi najhorsia znacka farieb ake poznam
katka neexperimentuj a bez ku kadernicke :)

mirka 23

Nie nemôžem to sudiť, ale ked si niekto kupi blond farbu a chyti mu to na tmavo hnedo! tak to nemôže byť kvalitna farba. A oranžova blond musi byť tiež sexi...

Anouk3

hmm...na jednej strane tvrdis, ze je to nekvalitna farba a na druhej, ze si vlasy chemiou nefarbis, takze to nemozes posudit...Tak ako si na to potom prisla?? Ja si farbim vlasy doma uz 10 rokov a nemala som doteraz ziadny problem...Dokonca uprednostnujem pernamentne farby pred samponmi...Odporucam Palette Deluxe alebo Loreal Casting Creme Gloss... :)

mirka 23

ano tak som to myslela, že jeto nekvalitna farba. Možno su šampony lepšie, neviem. Nemôžem sudiť, lebo ja si vlasy chemiou nefarbim. Nikdy by som si to nespravila. Henna je henna.

Karina

mirka palette su nejake smejdy alebo ako si to myslela? :) dost ma to zaujalo, ja si niekedy zvyknem farbit palette samponom cokoladovym a nemam s nim doteraz ziadne problemy

mirka 23

:D no nefarbim si vlasy, ale tolko viem, že je to najotrasnejšia farba. Svokra si davala špinavu blond a mala z toho tmavohnedu. Kup si kvalitnejšiu farbu a prefarbi.. ťažko povedať, či ti to chyti. predtým by som si aspoň 3krat umyla vlasy, možno troška zmyješ tu povodnu farbu. No vlasy už trpia tak či tak..

asterion

katka, nabudúce vynechaj domáce pokusy a zaplať radšej kaderníčke. spáliš si vlasy a nebudeš viac riešiť problém s farbou, ale kvalitou a množstvom vlasov.

katka777

hej,hej palette...a zle to chytilo..:(..neviem čo s tým ...dnes letím do obchodu a chcem si kúpiť nejakú špinavú blond...ale neviem teda ako to chytí ...