Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mi je?

janka24

a nemáš skor problemy so stravovaním?Ja som nemyslela hned ,že su to príznaky cukrovky,ale že sa ti tažko da radit na dialku ak nepoznáme tvoj životný štýl a životosprávu...

nunulik

veď to mna to napadá či to nemôže byť aj cukrovka alebo čosi také dakujem viem že by som to mala riešiť s doktorom ale či nahodou sa niekto teraz hned nenajde čo by o tom čosi vedel a kavu nepijem, pijem dosť, a nič také som nejedla neviem o tom asi si dneská dám dietu a uvidíme či sa mi polaví...:( včera som si musela odvotiť kofolu čo som potrebovala niečo také

nunulik

veď to mna to napadá či to nemôže byť aj cukrovka alebo čosi také dakujem viem že by som to mala riešiť s doktorom ale či nahodou sa niekto teraz hned nenajde čo by o tom čosi vedel a kavu nepijem, pijem dosť, a nič také som nejedla neviem o tom asi si dneská dám dietu a uvidíme či sa mi polaví...:( včera som si musela odvotiť kofolu čo som potrebovala niečo také

janka24

no mala by si zájst k doktorke.bud si niečo zle zjedla-vracanie..alebo kávu vypila nalačno,či vela?-bušenie srdca...piješ dost?...tak zajdi k doktorke,neda sa ti poradit ak človek nepozna či nemáš napriklad cukrovku alebo nejake ine zdravotné dlhodobe problemy

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mi je? - Fórum - ZDRAVIE.sk