Začervenanie

Príspevok v téme: Začervenanie
DannyDS

Dobrý deň, mam problém s ktorým som síce nerád, ale bol u lekárov,,no moc mi to nepomohlo. Raz som bol s priateľkou. Pohlavný styk sme nemali ani ma nerobila,,,ide o to, že mne sa ľahko postavy pri vzrušení a ona sa na mňa tlačila aj keď som mal rifle a penis som mal postavený a prídem domov a pozriem a mal som ho cely podráždený a akoby s rankou okolo močovej rúry a začervenalé. Najskôr som to neriešil a dúfal, že sa to zahojí. Po čase som zašiel k lekárovi a ten ma poslal ku kožnému lekárovi a ten iba usúdil, že je to začervenalé a urobil mi výter na testy. Výsledky dopadly dobre,,, čiže ani pohlavná ch. ani nič podobné a poslal ma k urológovi. Urológ mi zobral moč koli tomu, či to nie je zapálené a výsledky boli dobré, čiže v poriadku. A teraz ma zasa urológ poslal na kožné, tak už neviem, čo mám. Posielam aj fotku. od vtedy ako sa mi to stalo mi to ustupuje a mam to lepšie, ale už to je strašne dlho a stále nie v poriadku. Keď sa na to pozriem tak mi to príde ako ranka, poranenie. Najhoršie je, že keď som s priateľkou a urobí mi dobre, zasa sa to trocha zhorší a akoby troska okolo moč. rúrky opuchne. Potom sa to zasa zlepší, ale nie do normálu ale stále to je trocha červené. Prosím o radu a za odpoveď ďakujem.