posunutie menštuácie

Príspevok v téme: posunutie menštuácie
patusa

Ahojte, chcela by som sa opýtat či ste uz niektorá boli na inekciu kôli posunutiu menštruácie. Idem na dovolenku k moru a akurát mi vychádza termín.
Treba pred tým aj nejake gynekologické vyšetrenie? Koľko to asi stojí a je dôležité kedy si ju pred odchodom dám pichnúť aby vydržala počas celej dovolenky?

cajik

ano, ja som to uz brala parkrat za zivot a nebolo mi z toho vobec nic. niektore baby tu na fore pisali ze im bolo z toho zle,ale je to individualne. chod ku gynekologovi, povedz ze potrebujes si posunut menzes a on ti to predpise :) neboj sa. resp.urcite chod k lekarovi a on ti najlepsie odporuci co mas robit

patusa

cajik a mas s tym liekom dobre skusenosti? bojim sa ze by sa vyskytli nejake problemi v krajine kde sa ani neviem dohovorit. okrem toho s podobnymi vecami nemam este skusenosti...

Aduliena

Na posunutie menštruácie sú len tabletky, predpíše ti ich gynekológ, povedz , že ideš na dovolenku. Pokiaľ ja viem, injekcia je len na vyvolanie menštruácie.

cajik

existuje aj injekcia na posunutie menstruacie ?? lebo co ja viem tak injekcia je na vyvolanie menstruacie. a na oddialenie sa pouziva napr.norethisteron