Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechtove studio BA

beskyd

fuha, uz len cakam kedy zacnu robit umele vaginy, to bude hit.. v blave urcite teda jak poznam tu mentalitu.. ktora nebude mat umelu posvu, ta nebude trendy:)

lily20

Nemozem s tebou suhlasit. Ja chodim pravidelne uz niekolko rokov k babam z LCD nail centra. S nechtami max spokojnost, lepsie som si ani nemohla vybrat. Za cely ten cas som s nechtami nemala ziaden problem. Baby su skvele, pristup, priestor, vsetko na jednotku. Ale samozrejme kolko ludi, tolko nazorov. Z mojej strany LCD nail centrum doporucujem!!!

Denniska

Ved to, ze si treba rozmysliet, komu zverim svoje nechty. Vela som pocula kladnych ohlasov na LCD Nail Centrum, no znama si tam dala robit nechty a vobec nebola spokojna. Vyzerali hrozne umelo a dovolim si tvrdit, ze slo o neodbornu pracu (sama som bola toho svedkom). Preto by som bola rada, ak by ste tu viacere napisali osobne skusenosti so salonmi. Verim tomu, ze mnohe nosite gelove nechty:)

nazor

adfhakjdf=trepes dve na tri:)))) sama som si robila kurz v astra nailse za 3200sk s dozivotnym certifikatom a ziadne dalsie skolenia neboli potrebne!!!!!! robila som len sebe, mamine, sestre s kvalitnym gelom za 1300sk a na jedny dlhe nechty ma vysiel gel okolo 30sk plus 5sk top gel, dezinfekcie, primer, prasok, opotrebenie pilnika, lampy vyslo max 45sk., nove tipy 10ks plus lepidlo max. 30sk, takze doplnka vyjde nechtarku max 100sk, takze ked si hlupa, tak jej skoc na tieto recicky a plat jej za nechty aj 50eur, vela bab robi s polskymi gelmi a prelieva ich do flakonikov drahych gelov... v poluse je to ako v kadernictve clear-tam sa tiez neobjednava a aj tam aj u cinaniek je vzdy plno, to hovori samo o sebe

adfhakjdf

pre Nazor: Keby boli take super ako pises urcite by mali objednavky mesiac dopredu. Kvalifikovana odbornicka na nechty nemoze nakupovat kvalitne gely, tipy, pilníky a ostatné výrobky, chodit na kurzy za vysoke ceny a potom robit nechty za 5€ ..to je logicke. Viem, ze nie vzdy zodpoveda kvalita cene.

nechtyBa

V Poluse od cinaniek?? Nerobia nahodou akryl? Radsej dam 40€ za kvalitne odvedenu pracu, cistotu, dezinfekciu od nechtarky, kt. ma ozaj dobre kurzy/predpoklady, ako 20€ od akoze "nechtarky". Uz som videla aku infekciu dostala jedna kamoska od takej nechtarky.. Dajte si pozor od koho si nechty davate robit.

nazor

urcite chod do polusu, cinanky robia kvalitne nechty a hlavne rychlo, lacno, nemusis sa k nim objednavat... ak si niekto pyta za doplnku 25eur a 7eur za prasky, je ho zbytocne podporovat... ak takej nechtarke nikto nebude chodit, bude musiet znizit ceny, tzv. konkurencny boj... a len blbec da tolko penazi za nechty, ked ich moze mat v rovnakej kvalite a mozno aj lepsie za menej...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechtove studio BA - Fórum - ZDRAVIE.sk