Nejde to..!

nika4545

ahoj.no mne o tom nieco hovor.ja som na tom tak isto.mam 18 rokov.mala som priatela asi tak 2roky s ktorym som nemala sex,pretoze sa do mna nemohol dostat.jednak mal ho velky a jednak som nebola uvolnena,bola som strasne stiahnuta,bala som sa toho ake to bude a tak...bola som este panna.a teraz prisiel novy a pri tom som o panectvo prisla ked som bola opita vsetko bolo super lebo som to chcela a vobec som sa nebala jediny hacik to ma ze si na to nepamatam ale len vtedy ked mam v sebe alkohol sa viem uvolnit takze odporucam si trochu vypit a pojde to lahko ,,,viem o com hovorim...kolko mas rokov susiiik ked sa smiem spytat?

swistica

tibike: nepis tu hovadiny, pretoze vzdy sa najde nejaky somar, ktory veri tomu co je na nete, a ak da na tvoje bludy privodi si vazne problemy.

,,U ženy to takmer okamžite spôsobí nevoľnosť, pretože aj pomerne malý tlak vzduchu spôsobí jeho prienik maternicou a vajíčkovodmi do brušnej dutiny medzi črevné kľučky. Vzduch, ktorý sa takto „nevinne“ dostane do brucha, sa dá potom vidieť aj na röntgenovej snímke a ak lekárovi žena nepovie, čo je vo veci, môže byť zbytočne chirurgicky otvorená s podozrením na prasknuté črevo. Vo väčšine prípadov sa vzduch po čase vstrebe sám, ale bolesti budú ženu prenasledovať aj niekoľko týždňov. Až smrteľné nebezpečenstvo môže takáto „hra s fúkaním“ znamenať pre tehotnú ženu. Namiesto do brucha smeruje vzduch do krvného obehu a môže spôsobiť smrteľnú vzduchovú embóliu."

t4nick4

urcite to bude tym stresom...lenze ja mam stale pocit, ze nie som v strese a ze som uplne kludna...ale asi je to nejako vo mne, ze o tom ani neviem

normalka

to je normalne, si nervozna a mas ju stiahnutu, treba sa uvolnit. mne pri prvom sexe nechcel stat viac ako minutu lebo som mal stres ci to bude pekne, a neviem co este.... netreba na to myslieť.

myslim

podla mna nejde o blanu ved ta sa da pretrhnut velmi lahko urcite neznemoznuje sex v ziadnom pripade podla mna ide skor o to ze si neni uvolnena ale stahnuta a tym padom aj svaly mas staihnute zmrstene a nemoze sa do teba dostat...neviem ..len moj nazor

niekto

swistica podla mna to je len dalsi uchilak ...

swistica ma pravdu je to panenska blana
neviem kolko mate rokov ak ste deti radsej to nerobte uz len preto ze pokial nemas 15 rokov sa jedna o zneuzitie co je vazny trestny cin
nehovoriac o tom ze sa tym da otehotniet...

v kazdom pripade vrelo doporucujem sa o sexe nieco naucit nie su to iba otazky fyziologie ale roznych pohlavnych chorob o ktorych by mal kazdy vediet

swistica

v.horvathova: preco to nerozdiskutuje tuna na fore? Preco take ,,tajnosti"? Osobne si myslim ze v.horvathova je fiktivny nick, vytvoreny za ucelom ziskavania informacii, mozno odhalenia identity. Dufam ze nikto nie je taky somar aby jej odpisoval.
susiik: ak by si davala pozor na siedmackom prirodopise vedela by si ze tam je pannenska blana