Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

To akné ma raz zničí...

Príspevok v téme: To akné ma raz zničí...
beep

Prosím vedel by mi niekto poradiť s liečbou vyrážok? Mám 16 rokov, akné mám už asi od 11-12 rokov a už mi to ide naozaj na nervy..Uznávam nie je to najhoršie štádium, ale občas sa dosť vyhádžem.. Tvoria sa mi hlavne na čele a občas na brade, na bokoch mám troška flaky, líca mám úplne čisté..Aknecolorom sa to dá zakryť, aj ked nie všetko.. Dosť ma trápia aj flaky čo mi po vyrážkach (neviem z akých príčin) zostanú.. Vyskúšala som už takmer všetko.. Kozmetička-0 bodov,pleť som mala ešte horšiu a asi aj ´vdaka´ nej mi ostali tie flaky.. Kožná- len mi predpíše lieky ktoré aj tak nezaberajú a dovidenia.. Vyskúšala som už Avene, La Roche,Natura House alebo Biodermu a všetko malo efekt asi taký, že sa mi na pár týždnov zdalo že to ustupuje ale potom to bolo zas také isté, mala som pocit akoby si na to už moja pleť zvykla a nereagovala na to.. Prírodné pleťové masky som už vyskúšala asi fakt všetky. Jogurtovú masku, bielkovú, kvasnicovú, medovú, uhorkovú,rajčinovú, ovsené vločky atd.. Pravidelne jem zinok ale aj na ten si už moje telo asi zvyklo a nevidím nijaké zmeny k lepšiemu.. Zisťujem, že to má neskutočne velký vplyv na moju psychiku, predtým som bola velmi veselá, spoločenská a šťastná, no čoraz častejšie sa mi stáva že ked mám obdobie ´vyhádzanej´ pleti, ani sa mi nikam nechce ísť a ked sa s niekým rozprávam, predstavujem si ako hrozne musí moja pleť vyzerať. Skúšala som si aj upraviť stravu, pijem už iba čistú vodu, nejedla som istú dobu nič sladké, slané ani štiplavé ale nezdá sa mi že by prišla nejaká zmena.. Proste, vyrážky neskutočne ovplyvnujú moje nálady a ja by som už naozaj chcela nájsť nejaký spôsob liečby ktorý mi pomôže, nech môžem byť konečne šťastná a spokojná sama so sebou ako kedysi ... :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

To akné ma raz zničí... - Fórum - ZDRAVIE.sk