Sex, oral a kozmetika

Príspevok v téme: Sex, oral a kozmetika
AdamKrt

Zaujimalo by ma, ci Vas ovplyvnuje nejak pozitivne alebo negativne rozna kozmetika pred, alebo po sexualnom styku.

Pozitivne - napr. rozne vonavky, parfumy na podporu vnemovej cuchovej stimulacie atd. Ak ano, ake znacky... Pouzivate aj nejaku aromaterapiu, ktora vas nastartuje ?

Negativne - napr. niektore sprchove gely, alebo mydla mozu mat napr. pri bozkavani, ci pri olizovani partnerky/partnera neprijemnu chut.

Alebo ci pouzivate nejaku osetrujucu kozmetiku. Napr. ked robim partnerku ustami, tak dost tecie. Potom mam cele okolie ust mokre, co niekedy mi sposobuje zacervenanie. Pouzivate niekto nejake kremy pred, ci po orale na osetrenei pleti ? Clovek by si to daj aj predtym na tvar, ale zas je obava, ze pri bozkavani, ako to bude chutit parnerke. Co je vhodnejsie si na to dat - krem na tvar, telove mlieko,...,...?

cajik

nene Adam, nechap ma zle, nehovorim ze mi vadi ze sa tu pytas take veci... ale videla som vo viacerych temach (ktore zalozili ini ludia), ze si az prilis detailne popisoval uhm..vas sexualny akt..

cajik

K teme - hygiena je samozrejme nutna, ja sa lepsie citim ked sa umyjem (Saforelle), ale zevraj to nechuti nic moc. rovnako mne nechutia velmi obycajne mydla ktore vysusuju..na to zacervenanie skus saforelle, alebo nejaky krem s panthenolom

AdamKrt

cajik:

nerad chodim okolo horucej kase. Ked ma nieco zaujima, tak sa v tom "vrtam". Co je na tom zle - zdokonalovat sa v niecom ?

Zacitujem Michelangela:

Dokonalosť sa dosahuje maličkosťami, ale nie je to maličkosť.

A kto na to neni zvedavy, nech to necita. Tiez necitam vsetky prispevky na fore...

Okrem toho, neni sexualna tema jedina v ktorej sa angazujem....

Ludia to robia denne, ze sexuju. Od pociatku sveta... Hovorit o tom je problem ? Mam vela volneho casu, zaujimavu temu a s priatelkou sa nemozem vidiet tak casto, akoby som chcel. Tak ho aspon produktivne vyuzijem, nech jej pripravim potesenie... :) Ty by si sa stazovala na partnera, keby sa svojvolne snazil vymyslat a naucit, ako svojej partnerke urobit co najlepsie ? Ano, niekedy do toho moc vrtam, ale kazdy je nejaky. Nikto nikoho predsa do nicoho nenuti... ;-)

Kenty

Dneska sú už také podprsenky čo majú výstuž takže tam ako sa tá výstuž dáva ak vieš čo mám na mysli alebo na vätu, do ponožky. Skutočne kto komu čo napädne. Vanilka samotna alebo cukor to je jedno ..

cajik

Adam prepac, nechcem sa ta dotknut, ale nemozem si uz odpustit komentar - uz dlhsie citam tvoje prispevky a zdaju sa mi naozaj az moc niekedy..prilis naturalne opisovanie tvojich sexualnych zazitkov, na ktore casto ani ludia nie su zvedavi.. samozrejme, forum je na to aby sme sa pytali, ja sama tu rada chodim ked mam nejaky problem, ale mam pocit ze sa prilis angazujes do sexualnych tem a bars podrobne rozoberas..co sa ani citat neda

AdamKrt

Kenty:

ale mna naozaj zaujima, ci Ti to nerobi problem, ked si to nasypes do podprsenky ? Povedat nieco take priatelke, tak mi asi zatuka na celo. Preto sa pytam, ze to sa Ti tam musi lepit. Este ta vanilka samotna ano, ale cukor ? Ved to musi byt neprijemne. Kde, ako si to tam davas ?

AdamKrt

Chapem. Ale neni lepsie, potom napr. vaniku rozdrvit, nalozit do nejakeho alkoholu, ci do olejicka a potriet sa nim na inom mieste ? Neni to v podprsenke problematicke ? Alebo by sa dal kupit rozprasovac, urobit si nejaku tinkturku s vodou, alkoholom a pomletou vanilkou a rozprasit to ako vonavku...

Iste, je to velmi pekna vona. Nemusi sa to ani nosit, staci mat v kuchynke odlozene a dat si to do caju...

AdamKrt

Kenty:

comu pomaha vanilka, ci vanilkovy cukor v podprsenke ? Ze ju znicis, bude dolepena a bude mat dolepene prsia ? :)