ako sa toho zbavit???

Príspevok v téme: ako sa toho zbavit???
ikusin

Ahojte prosim vas viete mi niekto poradit ako by som mojej malej vyliecila biele bodky po hrdielku ma ich tam asi len dve a rano a vecer kasle takym hlienovym....mala anginu ale preliecila ju doktorka antibiotikami.
Nic ju neboli ale vecer a rano ju drazdia tie hlieny a v hrdiellku jej vidim tie biele fliacky
cim by bolo dobre ju teraz doliecit
nechcem aby ju doktorka stale napchavala liekmi ak je to len prejav dozvukov s anginy.......
dakujem vsetkym za seriozne odpovede

Well

mozes aj ten:)

Hedelix
Liek sa obvykle užíva v dávke 1 odmerka (5 ml) 3x denne. Deťom od 4 do 10 rokov dávkujeme 1/2 odmerky (2,5 ml) 4x denne. Deťom od 1 do 4 rokov dávkujeme 1/2 odmerky (2,5 ml) 3x denne. Deťom do 1 roku dávkujeme 1/2 odmerky (2,5 ml) 1x denne. Sirup sa užíva počas jedla. Sirup sa môže rozriediť trochou čaju alebo ovocnej šťavy, alebo sa užije samostatne a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny. Pacientovi je potrebné zaistiť dostatočný prísun tekutín. Užívanie dlhšie ako 5 dní je potrebné konzultovať s lekárom.

ikusin

ma 5 rockov...
repik jej nemozem davat lebo je nan alergicka
pocula som aj ze sa to muoze vytierat s dlhsou vatovou tycinkou namocenou v alpe ale to sa mi zda drsne pre tak male dietatko....
neviem
ale ak to naozaj pomaha...neviem
poradte daco

AdamKrt

Skusil by som kloktanie vlaznym repikovym cajom, pripadne aj jeho popijanie.

Nebolo by zle ani to predezinfikovat kloktanim roztoku JOXu. Treba si overit, ci je to vhodne aj pre deti v lekarni. Nepit to - rozrobit s vodou a len kloktat....-odkaz odstránený-

ikusin

ano cistim ona to predtym nemala iba teraz po tej angine...antibiotika uz dobrala ale teraz posledne tri dni zacala kaslat a objavili sa jej tie bodky ma ich iba dve...nebolli ju nic len ju rozkasle vecer a rano a potom cez den zas nic....akoby jej teraz zacalo vycistovat tie hlieny....predtym ani nekaslala :O(