Aké (staršie) auto?

Príspevok v téme: Aké (staršie) auto?
moje_auto

Zdravím. Som vodič - začiatočník a vzhľadom na moje finančné možnosti uvažujem, že si kúpim staršie ojazdené auto. Predstavujem si také menšie, nenápadné, šikovné aj dizajnovo prijateľné, nepotrebujem ho na dlhé jazdy, len pre seba ako odvoz do práce a do mesta a pod. Nevyznám sa veľmi v autách, len tak z videnia mám tajný tip. :) Čo poradíte? čo by ste zvolili vy? Po technickej stránke nechcem teraz rady (stav vozidla, rok vyroby, pocet najazdenych km) - to poriesim s odborníkom. Ale uvítam aj to. Ďakujem.

Odporucenie

Dobry den, odporucam suzuki swift, cenovo vyhodne male auticko, nizke naklady, benzin.. odporucam sa po nejakom pozriet napr v Darexe, bazar mam overeny, aby ste sa vyhli nejakej stocenine a pod. Inak aut tejto triedy je viac, no swifty kupujeme aj na firmu a zatial sme so znackou velmi spokojni.

Alexa12

ano samozrejme pozerala som na nete, klasicky aaaauto.sk :-) uz som si aj nejake vyhliadla len cakam na svagra kedy tam zajdeme sa pozriet :-) dakujem vam baby aj tak za kazdu radu!

WEWERKA565

a pozerala si si už niečo? nehjake bazary a podobne? vieš vôbec čo chceš alebo si ešte na úplnom začiatku? :-) zaleží na mnoho veciach

0vecka

Alexa12 nove auto kupis uz a nejakych 9k a vydrzi ti dost dlho.. ono vo vseobecnosti sa vobec neoplati kupit jazdene ak sa tomu fakt nerozumies

Alexa12

Som zena, a tiez by som privitala nejaku radu ohladom kupy auta. U mna to bude pravdepodobne ojazdene, kedze na nove auto si hypoteku brat nebudem asi.... Ide mi len o cestovanie do blizkeho mesta, s nejakou fajn spotrebou,malicke :-) aby ma to vyslo lepsie ako kazdodenne cestovanie vlakom...

GiovanniX

ja viem velmi dobre ako sa skladaju zlepene auta do jedneho,ver mi ze neda sa vsetko zamaskovat:),staci merac hlbky laku,bazare ich vlastnia,mozna aj pozicaju a hned zistis ze co bolo prelakovane a pravdepodobne aj burane,taktiez,vystuhy auta,nove stroby...laik to nezisti urcite.

Well

Si myslis,ze to niekto preraba auto doma na kolene?? Robia to skuseni prerabaci a velmi dobre poznaju co treba a kto co obzera.....

Well

Giovanni- ty si v tejto sfere zrejme uplny amater co sa tyka preladenia a spojazdnenia stareho auta do takeho stavu,ze aj s odbornikom by si musel to auto rozobrat na dielce aby si to zistil....