Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK Artizia

Naomi88

Baby mam jeden problem ...odkedy beriem tabletky (3mesiace) tak ma to pri pohlavnom styku boli :( je to sice len zo zaciatku potom to uz je v pohode ale ta bolest je hrozna....myslite ze mam ist zmenit tabletky? tiez mam aj popraskane pery a suchu pokozku pod ocami :( poradte mi prosim ..dakujem

Naomi88

Baby mam jeden problem ...odkedy beriem tabletky (3mesiace) tak ma to pri pohlavnom styku boli :( je to sice len zo zaciatku potom to uz je v pohode ale ta bolest je hrozna....myslite ze mam ist zmenit tabletky? tiez mam aj popraskane pery a suchu pokozku pod ocami :( poradte mi prosim ..dakujem

curlygirl:)

ale tak to fajčí veľa žien, ktoré majú aj antiku si myslím... a ja som počula, že rizikové je to najmä po 30-ke..

jaankaaaaaaa

s kazdou samozrejme. okrem tej ktora obsahuje iba jeden hormon, ale ta sa predpisuje len zenam ktore dojcia a niesu take spolahlive ako tie ostatne a maju vela nevyhod

jankaaaaaaaaa

tromboza z kombinacie fajcenia a uzivania hak je velmi vysoko pravdepodobna, ale len pocas uzivania hak. po vysadeni , hak uz nehra ulohu a nema vplyv na organizmus. potom na trombozu a ine ochorenia vplyva uz len samotne fajcenie

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK Artizia - Fórum - ZDRAVIE.sk