HAK Artizia

Hmmmm

curlygirl, precitaj si pribalovy letak a pochopis, preco tu padla takato otazka. Kombinacia HAK a fajcenia sa neodporuca, hrozi tromboza. A mozes takto fungovat roky, tromboza sa moze dostavit omnoho neskor.

curlygirl:)

Ahojky, to čo ťa napadlo? samozrejme, že môžeš fajčiť. Ja berem artiziu 10 mesiac a stále fajčím.. a nič..ppa

Naomi88

Ahojte...zacala som brat Artiziu.. uz ju beriem 10 dni a nevedela som ze sa nesmie fajcit...je to velky problem? samozrejme ze s tym predtanem ale co s tym ked som fajcila?

Naomi88

Ahojte...zacala som brat Artiziu.. uz ju beriem 10 dni a nevedela som ze sa nesmie fajcit...je to velky problem? samozrejme ze s tym predtanem ale co s tym ked som fajcila?

Naomi88

Ahojte...zacala som brat Artiziu.. uz ju beriem 10 dni a nevedela som ze sa nesmie fajcit...je to velky problem? samozrejme ze s tym predtanem ale co s tym ked som fajcila?

Katy0079

Začala som brať Artiziu asi pred 4-5mesiacmi. Nepripisovala som to tomu ale strašne sa mi začala mastiť pleť. Keďže sa žiadne ine vedlajsie ucinky ako priberanie,bolesti brucha alebo vyrážky nevyskytli na to, že to môže spôsobiť HAK som ani nepomyslela. Až po pár mesiacoch, čo som celé výplaty dávala na drahú kozmetiku na mastnu plet(vichy, bioderma, eucerin, garnier,essence,balea,L´oreal)ma napadlo, že plet sa mi začala mastiť odkedy som zmenila HAK. TAk sa teda vyberiem k doktorovi a skusim zmenit znacku, či to pomôže. Nikdy predtým som totiž takéto problémy nemala.

Barbara24

Ahoj, ja som si vybrala 4 balenia Artizie, a žiaľ ju nemôžem brať. Takže kto má záujem predám 3 balenia celé a k tomu môžem pridať balenie, z ktorého chýba 5 tabliet. Cena 22eur, v cene je už aj poštovné. barbara24@azet.sk