ako pribrať??

Príspevok v téme: ako pribrať??
Arweena

ahojte!prosim Vas o rady.
Takato tema tu uz určite bola, aj ked vacsinou ludi trapi opačny problem-ako schudnut:)
Moj blizky clovek meria 185/60 a nevie pribrat za ziadnu cenu. Je uplne zdravy, takze problemy so stitnou zlazou ani nic podobne nema. Bol na sukromnej klinike na úplne všetkych vysetreniach ktore sa daju spraviť. Verdikt znie, uplne zdravy.
Lebo uz som zufala, môzem do neho tlačit jedlo od rana do vecera a vysledok ziadny, proste mu to spaluje hrozne...čo by som ja dala za takyto metabolizmus:)
Kupili sme uz aj nejake gajnery /kokteily/ a vysledok tiez ziadny. ..uz sme zufali...
viaceri muzi vravia, ze po tridsiatke chlap začne priberat, ked sa oženi..ale aj o tom silne pochybujem v tomto pripade:)
ja som to uz pomaly vzdala, preto uvitam cenne rady tych, ktori maju podobne problemy
vopred dakujem

mackousko

A co do neho tlacis denne. Niekedy si ludia myslia ze je to dost ale pritom nie je. A este zalezi co vlastne robi ci napriklad sportuje (behava), ma tazku fyzicku robotu. Dam sem jeden link, ktory snad pomoze
new.biomag.sk
a riadne si ho precitaj od prveho pismena do poslednej bodky a ked uz to nepomoze tak fakt neviem.