Horka cokolada a ovsene vlocky

Príspevok v téme: Horka cokolada a ovsene vlocky
Lucinda00

Kupujem si sem-tam v Lidli horkú čokoládu 81 % a ovsené vločky dovážané z Nemecka. Píšu že sú vysokokvalitné. Len neviem či je lepšie si kupovať napr. Sladkú vášeň 86 % kakaa alebo ostať pri tej z Lidla, taktiež neviem čo s ovsenými vločkami. Sú dobré, len neviem, či si radšej nemám kúpiť naše slovenské.

janab

LIDL je dobrý obchod pre každého.Každý si tam nájde niečo pre seba, čo mu vyhovuje a potrebuje. Po Tescu je to druhá dobrá značka obchod.siete...

keko37

LIDL Kaufland ten isty majitel :))) 80 % je vsetko z poslka :))) ale jasneeeee pisu tam po nemecky :))) ale mate pravdu LIDL a Kaufland je naj :)))

Slobodna

Mne prídu výrobky z Lidlu dosť kvalitné. Čo sa týka čokolády, tak nemecká a švajčiarska je najkvalitnejšia aj najchutnejšia a to som nejaký čokofil :)

AdamKrt

Kupil som v Lidli denny krem na tvar s koenyzmom Q10. Maju aj nocny, ale nemali ho v kazdom Lidli... Stal cca 51 SKK v prepocte :) Tusim spotrebitelsky test medzi roznymi kremami dopadol tak, ze bol na poprednych miestach a este aj Nivea dopadla horsie...

Zistil som tiez, ze neni LIDL ako LIDL. Niektore maju malo kozmetiky. V niektorych chybal isty tovar uplne. V dalsom zase bol. Ale, nie zeby sa minulo, nemavali ho tam vobec.

usiko

Adam,

prepac, nepochopila som ta, tak som sa trochu aj rozculila, ze teda ak ja pisem mimo temy, tak co potom ty......no ale si chlap, a zeny muzov a naopak povascine nechapu tak ako maju, lebo maju inu rec.....

Dakujem za upozornenie a este raz sa ospravedlnujem.....:-)))

AdamKrt

usiko:

ja som to pisal mimo temy, nie Ty. V niektorych disusiach sa to oznacuje ako "off topic". Poznamka mimo temu v urcitej teme. Len som Ta chcel priatelsky upozornit, ze ak si si tam dala/zverejnila email, tak uz mas po anonymite... Ak Ti to nevadi, tak OK, kasli na to... Ak Ti to vadi, tak kontaktuj administratora, nech Ti z toho prispevku ten email odstrani. Nic viac, nic menej.

usiko

pretoze supermarkety su kontrolovane a zo skusenosti viem, ze soi a hygiena ako urady su svine, najdu aj to, co by ini nenasli...takze keby to bolo zo zatopenych oblasti, uz by sme o tom vedeli na markize alebo joj /vsak to poznate/ a myslim si ze obch. retazce si toto nedovolia...kdezto ludia na trhu co predavaju z auta alebo tam len tak dojdu predavat, pochybujem, ze ich niekto kontroluje....

Nevravim, ze sa nemylim, ale urcite je tam vacsia zaruka....

AdamKrt

usiko Dnes 11:42:

to bolo pisane uplne MIMO TEMY na usiko.Dnes 09:54, kde mas uvedeny email.

Chcel som Ta len PRIATELSKY UPOZORNIT, ze nie prispevok, ale ten email uvedeny pri mene Ti moze narobit problemy s anonymitou. Bola do DOBRA RADA a pokial Ti to nevadi, tak Ta moze hocikto oslovovat kludne i celym menom, telefonnym cislom atd... :)

Neviem, preco si to zle pochopila. Ozaj to bola dobre mienena priatelska rada. Napisal som to tu preto, ze som Ta chcel na to upozornit a nebolo kam inam to napisat... :) Ked Ti to nevadi, kasli na to... :)

usiko

pretoze supermarkety su kontrolovane a zo skusenosti viem, ze soi a hygiena ako urady su svine, najdu aj to, co by ini nenasli...takze keby to bolo zo zatopenych oblasti, uz by sme o tom vedeli na markize alebo joj /vsak to poznate/ a myslim si ze obch. retazce si toto nedovolia...kdezto ludia na trhu co predavaju z auta alebo tam len tak dojdu predavat, pochybujem, ze ich niekto kontroluje....

Nevravim, ze sa nemylim, ale urcite je tam vacsia zaruka....