Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hudba do mp3

TrainingBoy

ako sa jane vysmievam? len konstatujem ze to je zakladna vec a v dnesnej dobe je vediet aspon par klikov na pocitaci nevyhnutnost...nechapem preco sa musis hned ozvat, trosku srandy este nikdy nikoho nezabilo, ani spoluziacku som tym nijako nemienil ponizovat, no ty sa musis hned velavravne ozvat aby si zakrocila tam kde sa pacha nepravo

zuzic

TrainingBoy nie kazdy je dokonaly, kazdemu ide nieco ine aj jana333 a tvoja spoluziacka je v niecom urcite lepsia ako my takze vysmech tu podla mna nie je na mieste

TrainingBoy

Alebo len stlacis tlacitko na mysi na pesnicke ktoru chces, a doslova to presunies do druheho okna. To tam nemas nikoho kto by ti vysvetlil zaklady kopirovania? Asi nemas prave najviac rokov ...
To mi pripomina ako mi spoluziacka raz volala "kupila som si novy pocitac ale nejde mi! :(" a ja na to "hm ...a mas tam operacny system?" -> "operacny system???" :D

denniska

normalne klikni na subor, ktory chces kopirovat pravym tlacidlom mysi, naskoci ti kontextove okno, kde mas moznost i "kopirovat", tak klikni na kopirovat, nastav sa do adresara, kam to pojde a tam opat vyvolas pravym kontextove okno a das prilepit. Nie je to ziadna veda:))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hudba do mp3 - Fórum - ZDRAVIE.sk