Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosim poradte surne som uz hotovy :(

Príspevok v téme: prosim poradte surne som uz hotovy :(
mirino4444

prosim chcem sa spytat mozem mat bolesti hrude ramien krku vzadu v zahlavi aj chrbta zo zaludka mam nieco zo zaludkom a od vcera mam aj bolesti ktore stupaju od zaludka smerom hore je to hrozne a na pohotovosti mi na to nic nepovedali :(len ze mam virus v zaludku poradte ci ma to moze boliet so zaludka bojim sa ci to nieje nieco ine vazne tie bolesti ktore idu od zaludka hore

Laura1

ahoj mirino, Môžeš ľahko predkloniť hlavu a pritlačiť bradu na prsia?Môžeš bez bolesti otočiť hlavu doprava a doľava-akoby si sa pozeral za seba?Prehmataj si krčnú chrbticu a niekto nech ti prehmatá samozrejme jemne-i hrudnú chrbticu "stavec za stavcom"a sleduj,či nenájdeš bolestivé body.Niekedy blok krčnej chrbtice a hrudnej chrbtice spôsobuje bolestivý hrudný stav.Ekg -píšeš si mal dobré.Tá bolesť vystupuje cez hrudník až do zátylku ?Odkiaľ? Zájdi za OL,ak Ťa bolí i žalúdok pošle Ťa na nejaké vyšetrenia.Nerobil si nejakú namáhavú prácu?Ak by sa Ti zhoršil stav choď hneď .Neviem Ti inak poradiť.Ja som raz mala blok 4.hrudného stavca,nemohla som ani dýchať,akoby ma prestrelil. Zdravím

mirino4444

no palenie zahy to nieje je to ine je to taka bolest vystupuje to cez hrudnik do ramien a do zahlavia do zatylku :( najprv som mal bolesti len zaludka a teraz toto no obvodak ma poslal na pohotovost a tam uplne arogancia a bordel ...zajtra skusim este znova zajst obvodakovy nech mi da odporucenie nejakemu gastro,alebo chirurgovi robili mi dnes aj ekg aj krv mi brali a to bolo ok ale diky za rady aj tak vam moc dakujem toto je skvele forum

lia-na

palenie zahy?! ja mam problemy s prekyslenym zaludkom pomerne casto,je to hrozna bolest za hrudnou kostou,vacsinou pomaha sa posadit a pomaly vypit studene acidko...kup si v lekarni nejake antacida-lieky na kyseliny a porad sa s lekarnikom/..nickou.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prosim poradte surne som uz hotovy :( - Fórum - ZDRAVIE.sk