otazka pre chlapov

lost

zvedavaaa
mozno len ten clovek nevie co je to "lubim" a tak preto to slovo hovori (nepozna silu toho slova)
pretoze malokto sa zamysla nad tym ako:
1. to slovo znie/ma skutocny vyznam
2. ako to znie u posluchaca (tiez je to podstatne)
napr ja by som to tiez nepovedal, len tak.. pretoze myslim ze ked nieco poviem, nesiem za to rovnaku zodpovednost ako ked nieco urobim (nemam naladu nikeomu nicit zivot len pre zabavu), hento bolo len ilustracne, ako lehke to je :)
trochu od temy, ale predsa, vyznam slova:
awesome - dnes sa hovorieva ze "awesome girl" a ma to vynam znieco ze "uzasne dievca", ci nieco take, v pozitivnom sloa zmysle.. lenze pred 50-60 rokmi slovicko awesome znamenalo nieco v zmysle hrozostrasny..
jedno slovo, dva protikladne vyznami..
a tak, ako toto niekto nepozna, mozno len nepozna vahu slovo "milovat/lubit" / "i love you" a pouziva to casto, mozno lebo to vidi vo filme, v okoli, alebo kdekolvek.. alebo to pouziva len preto, lebo to chceme pocut? (hm, zamotenae..)
a je to skoda, lebo prave tieto slova su velmi takticke - dolezite.. a ak sa nespravne pouziju aj nebezpecne..

zvedavaaa

Adamkrt: ubližil on mne tym vsetkym co mi povedal a asi to nemyslel vazne....lost mas pravdu ciny su dolezitejsie ako slova, no aj tak ja by som nikdy nepovedala ze niekoho lubim keby to tak nebolo, som asi ina....

lost

Slova, to je vec, ktoru dokazeme vyslovit bez ohladu na to co znamenaju.
VELMI MALO LUDI(!) vnima aj silu (farbu/vahu) slov.

slovo, klamstvo, pravda...

skor by som vsadil na ciny, ciny dokaze robit aj nemy clovek, aj uplny dislektik, oc nevie rozpravat.
ciny, to su veci, ktore sa falsuju extremne narocnejsie.. pretoze vyzaduju cas, a ked je to investicia na dlhy cas, tak je to super sposob, ako zistit, co partner(ka) citi.. v realite.

to je uz extremne ojedinely pripad, ak by niekto investoval roky cinov, len tak pre nic za nic..

lubim ta.. mulijem ta.. (vidis ake lahke to je ?).. musis si davat pozor, ake slova prijmes, pretoze ja si myslim ze slovo dokaze ublizit viac ako facka, uder, kopanec.. fyzicno sa zahoji, ale dusa/mozog bohuzial nezabudne, a cim viac chce, tym menej to asi aj ide..

AdamKrt

zvedavaaa:

je jedno, ci Ta miluje, ak urobis nieco take, cim mu velmi ublizis. Medzi laskou a nenavistou byva velmi tenka hranica.

Mohla si mu ublizit, hlboko ho sklamat atd. Mozno si povedal, ze sa v Tebe mylil.

elddir

to je individuálne. Niekto to myslí vážne a tak to aj cíti a druhý zase to povie babe len preto aby sa jej dostal do nohavičiek :)

zvedavaaa

kiez by som este mala... pytam sa preto lebo mi to povedal vela razi aj normalne aj v posteli a bola som cela happy a o par dni bolo po vsetkom:(((

alskdjhgdfsz

myslim si ze existuju muzi ktori to nehovoria len ked je zle alebo zena tusi ze maju milenku ale hovoria to fakt ked to citia(je ich velmi malo cem si ze mas takeho)