vplyv liekov na alergiu na ucinnost HAK

makra

ked si dam mandarinku, tak vyzeram paradne :) ale inac neviem o nicom co by mi robilo zle.....aha, med nemozem, ale potraviny v pohode......tie injekcie poznam, v nemocnici nam davali do zily take velke flase, na tie sme sa tesili, boli sme uplne mimo a stale sme sa len smiali a rozpravala dookola to iste, priatel sa ma pytal, ze na com ficim :), mali sme 3 druhy infuzii, zily som mala ako reseto, tie "oblbovaky" vo velkych flasiach sme volali sampanske :)

Dee

to ani nie, ale ma hrozne rozboli hlava a trva to niekolko dni.
Uz si sa niekedy vyhadzala z jedla? To je tiez hnusne. V novembri som mala chripku a priatel mi doniesol avokado, ze je tam vela vitaminov(mimochodom som mu vravela nech kupi mango, ale ved pozname muzov). Spravila som si pomazanku, rano po zobudeni som si nasla na ruke jeden pupacik, akoby ma stipol komar, este som sa cudovala, ze kde sa vzal v novembri komar. Za hodinu som mala pluzgiere po celom tele a strasne to svrbelo, tak som bezala na pohotovost a tam mi dali nejaku injekciu od ktorej som cely den prespala a nevnimala som to svrbenie. Zmizlo to asi po dvoch dnoch. Ked som to povedala lekarke, tak mi vynadala, ze nemam skusat jest blbosti, ze mam jest take jedla, ktore jedli nasi predkovia, cize z nasho pasma.Ziadne exoticke ovocie, priserky, korenie.

makra

mna sa zase spytala ci vobec este nieco citim, kukla mi nosnu sliznicu a zalomila rukami.....potom som len s hrozou v ociach sledovala ako mi rastu pupienky na rukach, ked ma pretestovala, este asi tyzden som bola cela vyhadzana.........tebe sa nedaju vyrazky vzdy po testoch?

Dee

fakt? Tak asi po menzese zase prejdem na vecerne pojedanie HAK. Rano mam aj tak pocit, akoby som mala tie lieky miesto ranajok:o)

Dee

ja mam tiez casto uplakane oci, ale ziadne kvapky mi nezaberaju,vsetky mi len vystipu oci. Des a hroza.
Mne zistili, ze mam alergiu asi pre dvomi rokmi, po tom, co som mala rok v kuse zvysenu teplotu. Po vsetkych vysetreniach, ktore existuju, ma nakoniec poslali na alergologiu a zistili v com je problem. Teraz tam chodim vzdy po pol roku a vysledky su stale horsie, vzdy sa uz k existujucej alergii prida dalsia, alebo zosilnie.
Monule ma lekarka sokovala otazkou ci som este nemala astmaticky zachvat, pretoze ho uz mozem ocakavat, ked sa to tak zhorsuje.Dufam, ze k tomu nedojde...

makra

ja nemozem zaspat, takze si ju pravidelne davam okolo polnoci, nejake 2 hodinove neprekaza, to som sa pytala doktorky, vravela, ze to nemusi byt presne v tu istu hodinu, len aby to nebolo raz rano a na druhy den vecer a taaaaak

makra

ja mam zase problemy s laryngitidou, v lete (!) som s tym aj lezala dva tyzdne v nemocnici, lebo som sa dusila, samozrejme vzdy stratim na tyzden hlas a chodim ako hluchonema :) ja mam alergiu len na pele, vsetky travy, roztoce, bylinky (!)....a to som si s radostou robievala bylinkove caje cela stastna, ze spravim nieco pre svoj organizmus.......no ved som aj spravila, teraz mam celorocnu rinitidu, stale smrkam, ci je leto a ci zima a chodim s uplakanymi ocami ako angorak......proste krasa :)

Dee

no ja som mala rovnaky system, lenze som chodila spat rozne, raz o 21.00, inokedy po polnoci. A pocula som, ze by to malo byt priblizne v rovnakom case, preto som presla na ranne uzivanie. Inak moja kamoska si dava HAK na poludnie:o)