Vycerpanost organizmu?

Príspevok v téme: Vycerpanost organizmu?
level

Ahojte

Mam 25 a sexualne som aktivny od 16. V poslednych par rokoch sa vsak vyskytuje u mna po strate semena /sex,onania,polucia/ problem s vycerpanostou organizmu, teda aspon si myslim ze ide o vycerpanost. Najviac sa to prejavuje na ociach - rychlo sa unavia - nevydrzim pracovat s PC dlho, oci ma zacnu po hodine-dvoch stipat, boliet, slzit. Pritom ak som bez sexu tak nemam problem za PC vydrzat neobmedzene dlho. Medzi ostatne priznaky by som zaradil hlavne bolest v chrbtici a obcas mierne bolesti hlavy. Kvalita semena tiez nie je taka ako kedysi - je riedke, skor nazltle s mnozstvom tuhych casti. Byvali casi kedy bolo velmi huste a cisto biele bez tuhych casti.
Mam obavy ze moj organizmus nezvlada sexualnu zataz alebo mam nejaku divnu chorobu. Viete mi poradit co sposobuje moje problemy a ako ich riesit?

SPARTAN

Nazdar, takuto vec mam aj ja aj ostatni PREDATORI ktorych poznam :) teda sexualne zavisly a bez baby maju od 18 po 27 rokov.. spociva to v tom ze starnes a organizmus vycerpava masturbacia viem 60 % chlapov to nepochopi lebo neonanuju casto a zda sa im to divne ale chalani bez baby alebo s babou ktori si to robili aj 3 - 4 krat denne vedia o com hovorim . jednoducho by si mal prestan onanovat a riesit sex iba prirodzenou cestou teda so zenou ubidis je to TAZKE ja teraz tiez zazivam zmenu mam 27 a uz neonanujem a viem sa plne sustredit na cokolvek a tyka sa to aj fyzickej vydrze vo vsetkom a tie hrudyky by mali byt normalne ludia ktori casto onanuju to mavaju mal som to tiez bol som u urologa a povedal mi ze je to normalne .. tak čúuuzz