Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť kolena

Príspevok v téme: Bolesť kolena
ondro147

Ahojte, mám menší problém s kolenom. Som športovec, hrávam tenis a vždy keď dohrám a začnem sa pomaly (chôdzou) pohybovať tak ma začne bolieť jedno koleno.. Neviem prečo, ale keď behám tak ma to nebolí vôbec a akonáhle prestanem a začnem sa normálne pohybovať alebo stačí aj keď budem sedieť tak ma začne bolieť .. niežeby to bola nejaká veľká bolesť ale bojim sa o to lebo predtým sa mi to nestávalo .. a predsa mám iba 15 rokov a šport je pre mňa veľmi dôležitý .. môžte mi niekto povedať, poradiť čo s tým ? nechcel som s tým zatiaľ chodiť k žiadnemu doktorovi pretoŽe to nieje nič hrozné ale bojím sa že sa to časom zhorší .. vopred ďakujem

Karina

suhlasim, ze vacsinou navsteva doktora nic nevyriesi, ale aspon mu moze predpisat nejaku vyzivu kolennych chrupiek... mozno nejake to euro pojde dolu z ceny... ja uzivam Mobilin v prasku

0vecka

hmm ja byt tebou tak nejdem k doktorovi neublizi ti to ale vecsinou nic nevyriesi ... kup si klbovu vyzivu ja som cital na nete fora a z toho mi vysiel GELADRINK a ANIMAL FLEX a po mesiaci mam klby OK :) ... nejake bandaze ti tiez mozu pomoct ale nemali by sa nosit dlho tak hodku dve denne

ondro147

Podľa mňa to bude tou nadmernou záťažou.. tenis je dosť náročný šport na kolená .. tak aj napriek tomu mám ísť k doktorovi? .. nebolo by lepšie kupiŤ si nejaké spevnenie na koleno a vyskúšať to? alebo ja neviem..:(

Karina

ondro bolesti kolena nie su ziadna sranda, ktoru rozchodis... doktor je podla mna samozrejmostou, moze to byt hocico - mozno presilenie nadmernou zatazou, zacinajuca artroza... bez vysetrenia to nepojde, takze pokial nechces mat chronicke bolesti tak by som tam isla hned

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.