Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?

Príspevok v téme: Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?
TominoxX

Ahojte, zajakávam sa už 7 rokov ..
mám mesiac dievča a ono ešte neviem že kokcem a je mi to strašne trápne jej to povedať .. spoznali sme sa úplnou náhodou a proste ani pri nej moc nehovorím ona je dosť ukecaná a vyhovuje mi to ale vidím že ju občas aj nudím kedže poviem maximálne 3 slová v jednej "akože" vete :(..
Ako jej to mám povedať? Moc sa bojím že keď jej to poviem sa na mňa vykašle ..
Vadilo by vám keby váš chlapec koktal? :(

smii

myslim, ze tvoja kamaratka dobre vie, ze koktas...
Viem to podla seba. Moj manzel koktal a aj kokta do teraz. Vyvazuje to vsak perfektnou povahou a vlastnostami, s ktorymi som si uplne sadla. Teraz sme uz manzelia :-)
Hodnota cloveka nespociva v koktani alebo nekoktani...

Judy11

Tomino, koktanie by mi vadilo menej ako chlap, ktory mlci ako ryba..skus to brat ako sucast sameho seba, ak na tebe ludia vidia, ze mas z niecoho komplex, vsimaju si dany nedostatok este viac...sebavedomie velmi pomoze... a poznam par ludi, co sa zajakavaju, ale nerobia z toho problem, je to niekedy dokonca roztomile...tak prajem vela stastia :)

bibi1234

beskyd-ja som neprskala, to mi len odfrkovala pena zo zurivosti:O))) a ja som sa na trhu zien minula uz v 15tke 25rocnym suhajom, takze asi taka nekvalita nebudem...

Iveta Michael

beskyd 23:43

Múdra odpoveď chlape,naozaj som si všimla že máš dobré rozumné príspevky...aspoň ja by som sa v mnohom s tým stotožnila.

Iveta Michael

Mne osobne by to vôbec neprekážalo ak by všetko ostatné ,,sedelo,,povah,charakter,výzor...atď. Nevadilo by mi to ale jedno Ti poviem že aj tak stým budeš musieť vyrukovať von,chápeš...a ak sa Ti začne vyhýbať alebo Ti to nejako aj dá pocítiť tak nie je o čom...alebo navštív logopéda pre deti a mladých dospelých a ten Ti aj poradí a možno aj pomôže s tým...poznám taký prípad.Takže odvahu! :-)

tenska

no poviem asi tak...zblaznila by som sa pri niekom kto kokce ...po cas eje pre zenu dôlezita najma komunikacia takze to by bola katastrofa...hovorim vsak za seba...kazdý je iný

GiovanniX

odpoved je jednoducha,preto ze ani ja nemam rad ked sa o mna stiepia 2 dievcata,radsej si vyberiem tu 3 ktora pride:D
Ja som nikdy nemusel bojovat s inymi o ziadne dievca a ani chvala Bohu nemusim a dufam ze ani nebudem musiet,kazde dievca vie akeho chce,ma slobodnu volu si vybrat tak isto ako aj ja,preto sa mozu o mna stietip aj 10000 dievcat,ked ani jedna nebude ta aku ja chcem.

ESTEL

Alebo ta necha lebo ju unudis, alebo preto lebo kokces. A do tretice, vztah sa prekrasne dozije svatby.Mam kamosku ktora sa rozisla s dobrim aj peknym chlapcom lebo koktal. Proste to nevedela prekonat, vela sa nad tym trapila, nechcela mu ublizit, ale neslo to. Neznamena to ze je preto pipka,ale nemozes s niekym chodit z lutosti.
Sama neviem jak by som zareagovala, a myslim ze ani tie kocky co sa tu dusuju ze by im to nevadilo. To proste primes alebo nie. Ako ked mas suseda huslistu, alebo ta porazy alebo nevadi. To zistis az potom.
Mimochodom ten chlapec sa potom ozenil.
DRZIM PALCE

beskyd

giovanniX, zijem podla seba a trendy ignorujem:) nepotrebujem ich.. ale neda mi.. preco odchadzas ked zistis ze sa o tvoju vyvolenu zaujima vela chlapov? s tymto pristupom co ja viem, zelam ti aby si neskoncil s nejakou odkopnutou trickou s dvoma detmi ktora berie hocico.. uprimne:)
.
inak tiez som vela rozmyslal o tom co robime vlastne kvoli sebe a co kvoli tomu ze zijeme v spolocnosti. na com treba makat kvoli sebe a na com kvoli niecomu inemu je na dlhu debatu, bavil som sa o tom s chalanmi este na strednej skole s ktorymi som chodil cvicit a mal som z toho zmiesane pocity pokial ide o to ci by sme na sebe makali dusevne aj fyzicky keby kazdy z nas zil na opustenom ostrove. ja som sa potom vratil do BA kde dost klesla motivacia co sa zien tyka a prestal som aj s cvicenim tak neviem:)) ale v konecnom dosledku je vsetko co robis motivovane tym, aby si z toho mal osoh ty sam.

GiovanniX

beskyd-takze kvalitne a nekvalitne,tretia trieda,prva a druha je aka?prva je kvalitna,druha?:D kurnik ty mas ale delenie dievcat :)
Sice neviem kolko mas rokov,ale jedno ti poviem,nemakaj nikdy preto aby si mal kvalitnu zensku,ale pre seba sameho,potom si ta mozna vsimne aj ta kvalitna zenska,zi podla seba nie podla dakeho svetoveho trendu,sme ludia a nie opice.
Vies kde sa 30 muzov uchadza o priazen 1 zeny,tak ja radsej odidem:D vsak su este 3 miliardy zien na svete,ta "prava" si ta vsimne aj cez 100 muzov,ktory maju o nu zaujem a prave teba si vyberie,ktory stoji na konci radu....