Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?

Príspevok v téme: Baby, vadilo by vám keby váš chlapec koktal?
TominoxX

Ahojte, zajakávam sa už 7 rokov ..
mám mesiac dievča a ono ešte neviem že kokcem a je mi to strašne trápne jej to povedať .. spoznali sme sa úplnou náhodou a proste ani pri nej moc nehovorím ona je dosť ukecaná a vyhovuje mi to ale vidím že ju občas aj nudím kedže poviem maximálne 3 slová v jednej "akože" vete :(..
Ako jej to mám povedať? Moc sa bojím že keď jej to poviem sa na mňa vykašle ..
Vadilo by vám keby váš chlapec koktal? :(

TominoxX

No ja viem že to je neuveriteľné .. ale pri nej nekokcem a keď to tak trošku príde tak zakašlem a proste bla bla aby si to nevšimla .. ale ja jej to moc chcem povedať :( ako tu už niekto spomínal že čím dlhšie to budem tajiť, tým horšie to bude .. ja koktám len keď som v strese a keď mám povedať niečo dlhé pred vela ludmi :(

2DaaD2

Kazdy by macl chodit s tym clovekom, ktory ho ma rad takeho aky je, preto robis zle ze sa pretvarujes.....ci uz je pravda to, ze o tom nevie, to je jedno, ale ak je tak jej to objasni hned ako bude mozne....cim dlhsie to budes tajit tym horsie....

AdamKrt

TominoxX:

to co hovoris je ozaj neuveritelne. Nehovoril si pred nou, teda skoro nic. Ani nevie, ze koktas a uz je to tak mesiac. Udivuje ma vobec, ako si ju klofol ? :)

To si do nej omylom vrazil, ona spustila rec a neprestala ? Bez nejakeho prejavu Ta proste zacala povazovat za svojho priatela, ci si taky extremny krasavec, ze bola z Teba paf ? Len ma to zaujima, ze je to taka stastna nahodicka, ze tomu len tazko moze zlovek uverit, ako sa take nieco moze stat :)

Prosim neber to, zeby som chcel urazat. Vazne ma zaujima, ako sa to cele udialo, ze ste spolu.

nazor

beskyd-naslapani na liekoch??? podla seba nesud druhych a chod sa z tych lysohlavok vyspat:))) na tomto fore by sme si mali pomahat a nezvelicovat nejaky problem, za ktory ani clovek nemoze. Zajakavaju sa ludia, ktori v minulosti prezili nieco zle, co poznacilo ich dusevny stav a je od Teba minimalne netaktne, aby si mu pisal, ze nenajde kvalitnu zenu, ale len hocico... Nahodou, takyto muzi su mili, galantni, dobri priatelia s naozaj uslachtilym srdieckom. Ako som pisala, svagor sa zajakava a ked sa sustredis na vyznam jeho slovnych spojeni, vobec nemusis vnimat jeho zajakavanie... Svagor je inak velky fesak a sportovec, vystudoval VS, je dobry manzel, super otec, uspesny v praci, lebo ma v hlave nadeleneho viac, nez my tu vsetci na fore:))), nepije, nefajci a baby sa o neho vzdy trhali a uuuuuplne im bolo jedno, ci kokta...

beskyd

nazor, to mas skade? ci takto po nociach sem chodia vsetci naslapani na liekoch? nechcem nikoho mindrakovat a nie som nijak obzvlast zufaly, chod si uz lahnut clovece, heh

nazor

beskyd, ze Ta ziadna pekna zena nechce a si zufaly... preto chces zamindrakovat vsetkych chlapcov, aby Ti aspon nejaka skrata zostala:)

nazor

tomino, tak jej to povedz.. nemaj z toho mindraky, pozri sa napr. na takeho beskyda-ten trpi este vacsimi komplexami ako mas Ty a nema frajerku a Ty mas... Uz len kvoli niecomu si Ta vybrala... ja by som sa z toho tesila, lebo v hadkach by som vzdy zvitazila, takze sa nicoho neboj:))) a je pekne, ze chces zakladat vztah na uprimnosti...

TominoxX

Ale ja by som bol radšej keby o tom vedela .. :( lebo je to fakt desný pohľad keď sa zakokcem pri dakom koho poznám krátko a pozerá udivene na mňa a už len ten pohľad hovorí za seba .. "preboha on kokce" :(

nazor

moj svagor sa zajakava a ja som si to vobec nevsimla, az po dvoch rokoch sa na rodinnej oslave o tom diskutovalo, ze to ma od vtedy, co ako dieta naburali... takze je to uplne normalne, ze ked sa sustredis na pointu rozhovoru, tak si nevsimas prejav... vobec to neries, nemaj komplexy, ak ju na to neupozornis, sama si to podla mna nevsimne...