Problémy so sexom

Príspevok v téme: Problémy so sexom
Classic

Týchto tém tu bolo založených nespočetné množstvo, ale skúsim to znovu hoc s iným zámerom.
Prvý sex, stále to isté dookola. Pokúšam sa o to s partnerom už 2 roky. Bola som aj u gynekológa mám to tam dosť úzke, ale vraj by to malo ísť. Lenže nejde. Mám 19 rokov, myslím, že je môj čas :), ale nedokážem to. Prečítala som množstvo rád, kníh ako nato, ale nič nefunguje. Ako tak skúmam svoje telo zisťujem, že môj problém bude aj v tom, že sa neviem uvoľniť. Mám pocit, že aj keď sa sama pokúšam si to tam trošku porozťahovať som stiahnutá. Dať tam palec sa mi ani nepodarí. Ako mám teda trénovať tú uvoľnenosť? Ako sa mám uvoľniť? Vždy sa cítim taká napätá. Viem, že to je v psychike, ale nemá niekto nejakú múdru radu ako by sa to dalo zvládnuť?
Ešte raz prepáčte za ďalšie vytvorenie rovnakej témy.
Ďakujem :)

Classic

Vitali: Trošku si ma upokojila.Akoby som to písala ja. Je mi to dosť podobné. Ďakujem za povzbudzujúce slová :)

vitali

No neviem si predtavit, ze by som musela ist s tym ku gynekologovi. Mala som dost podobný problem. Proste vobec som sa nevedela uvolnit, a ked mi to chlapec robil prstami, snazil sa ma hladkat, bolo mi to strasne neprijemne a musela som len premahat. tiez sa mi tisli slzy do oci. Takto to slo niekolko krat. Bola som uplne presvedcena, ze to asi nikdy neprekonam a nervozna. No proste ja som sa citila, akoby sa mi malo nieco v tele roztrhnut, a ze mi to len ublízi. Potom - o niekolko mesiacov, prislo na nase prve milovanie:) No ale asi by ho nebolo doteraz, kym by ma dovtedy tolko krat nehladkal. Asi by ma na posteli porazilo. Strasne som bola zakazdym stuhnuta, no proste slo to velmi tazko.aj v tu osudnu noc. Nakoniec sa nam to podarilo normalne. Chlapec mi vzdy vravel, ze musime to skusat casto aspon tymi prstami, nech si telo zvykne.Tiez som to mala uzke. Skusajte to este dovtedy prirodzenou cestou a musis sa aj ty zapriet. Aj ja som musela,doslova a pomohli mi aj to, ked som si povedal teraz alebo nikdy.Inak by sa to asi nestalo. Drzim ti palce:)

Classic

Už som sa aj pokúšala nechať to tak a proste akoby dať tomu čas. Čo má prísť príde. Nechcem sa do toho náhliť, jednoducho počkať, ale zas dokedy? Môžem o sebe povedať, že som dospelá žena, ktorá ma partnera, túži po sexe a nemá ho...No pre cudzích ľudí dosť nepochopiteľné a pre mňa tiež nie...

hector

Classic to vies, dva roky frustracie isto spravili svoje. Aj u teba a aj u neho. Tie vase sucasne pokusy uz musia byt isto zufale.

Classic

Hector: No mne sa zdalo, žeby sme si dokázali spolu v sex. oblasti rozumieť. Proste ja som vždy patrila viac k tým nadržanejším dievčatám, ale teraz sa to zmenilo. Milujem sex a všetko čo k nemu patrí. Samotný sex som ešte nemala, ale viem, že stačí mi ukázať aké to je krásne a vrátila by som sa do starých koľají. Môj partner je síce o tri mesiace mladší, ale má tiež 19. Dosť ma to trápi ako sa to všetko zomlelo, lebo sex je podľa mňa dosť dôležitý vo vzťahu. Myslím, že má druhé miesto po komunikácii a tiež som sa nad tým zamýšľala, že možno si my dvaja v tomto nerozumieme tak preto je to takto. Ale na druhej strane kedysi nemal problém ma vzrušiť až teraz...Čo ja viem, možno to až príliš rozoberám.

Anci

Mozno sa vam to uz zvrhlo do stavu dosiahnut ciel, namiesto toho citit sa prijemne a uzivat si pritomnost a telo toho druheho. To ti na nalade urcite nepridava.
Ak si myslis, ze by sa dalo, skuste si dat pauzu - napr. zakaz dotykania sa pohl. organov, pricom sa moze vsetko okrem toho. A ty sa rozhodni, kedy ho pustis dalej - kedy budes opat citit, ze si nadrzana a ze to chces. A mozno by som potajomky (zalezi na tebe) absolvovala toho gynekologa. Uz by si vedela, ze prvu prekazku mas odstranenu a ked pride chvila, ze to naozaj chces - tak uz si pripravena po vsetkych strankach.

hector

Asi nie ste tak celkom zohraty par, co sa intimnej oblasti tyka. A mozes prezradit, kolko ma on rokov? Dufam, ze nie 16?

hector

Classic nuz tvoj partner sa proste bude musiet naucit vediet poriadne zaobchadzat so svojim jazykom a so svojimi prstami a najma bude sa musiet naucit vycitit a vysledovat, co ti robi naozaj dobre a naopak, co ta v sexe "zabija". Inac to jednoducho nepojde.