Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozchod, nemozem sa dostat k svojim veciam

Príspevok v téme: Rozchod, nemozem sa dostat k svojim veciam
silwa

minuly tyzden sme sa s priatelom po 6,5rocnom vztahu rozisli. po burlivej hadke, ktoru som vyprovokovala, mi dal zopar poriadnych faciek a povedal, aby som vypadla, tak som si zbalila veci do jedneho kufra a odisla som k rodicom. v ten vecer sme spolu len raz volali, vtedy mi povedal, ze uz nechce byt so mnou, ked som sa rozplakala, ze ho este lubim a ci ta stipka citov, co ku mne este citi mu dovolila ma zbit, tak mi zlozil... Bohuzial mi od vtedy nedviha telefon, neodpoveda na sms, maily,... Zila som u neho 4roky a priniesla som si k nemu za ten cas TV, DVD, PC, video, fotak, sedacku, oblecenie, kozmetiku+sme nadobudli spolocne veci-psa, pracku, mikrovlnku,... a teraz sa k nicomu nemam ako dostat, ked sa mi neozyva spat... Zvoncek im v brane nefunguje a cez branu sa nedostanem, rodicia byvaju v inom meste, takze nie je realne ho ist kazdy den cakat pred dom. Kluce si samozrejme zobral, ked som odchadzala... som z toho na nervy, v podstate sa nedostanem k nicomu, ani k svojim liekom, ktore mam kazdy den brat... Nechapem jeho chovanie, cely cas som mu bola verna, nijak som ho neoklamala, neokradla, ak sme sa uz mali rozist, tak hadam kultivovane a necakala som, ze 35rocny chlap sa moze chovat ako decko... Podla mna si niekoho nasiel, inak nechapem tu zmenu jeho chovania o 180stupnov, mali sme sice nezhody, ale nikdy nevyustili do agresivity... Co mam teraz robit?

AdamKrt

silwa:

cim si ho tak akoze vyprovokovala, ze mu za to stoji rozbit 6.5 rocny vztah, prefackat Ta a vyhodit Ta z bytu ?

Bud je poriadne vznetlivy a to pouvazuj, ci je dobre mat partnera, co Ta bije. Alebo si si to zasluzila a urobila si nieco velmi skarede, co mu poriadne ublizilo. Nieco co ide tazko odpustit.

nathália09

no,ja by som sa tak neponahlala po svoje veci.Počkala by som aspon týždeň a potom to riešila.S horúcou hlavou je to ťažké.Ved vyčkaj trochu,nech pouvažuje chlapec-chlap,nad sebou.

AdamKrt

Ak si tam mala trvaly a mozno aj prechodny pobyt oficialne nahlaseny, tak bude mat problem len tak Ta vyhodit. Napis mu SMS, hod mu do schranky list, ze nech Ti zavola a vyriesite to ako civilizovani ludia, lebo sa budes musiet obratit na Policiu. Keby si tam mala trvaly pobyt, tak este aj nahradne byvanie by Ti musel zabezpecit, keby Ta vyhodil....

rada

Povedala by som priatelovi, ze chces veci, ktore tam este mas, lebo v opacnom pripade to budes riesit so sprievodom policie. U nas sa taky pripad uz riesil, poznam jednu, ktora si zavolala rodinu aj policiu, aby si tie veci mohla zobrat a bez bitky a vsetkeho. Mas narok na svoje veci a on to dobre vie, casom mu to dojde, ved za tie roky ho uz poznas, ze nema hadam srdce z kamena. Treba to asi nechat ochladnut a rozumne sa s nim dohodnut.

jajka001_

swistica - ano, ale pochybujem , ze sa tak stane, ked tam zila 4 roky a má tam veci. pochybujem ze byvaly by mal tu drzost zavolat na nu policajtov a sudit sa s nou, aj tak by to nakoniec skoncilo maximalne ako priestupok.

swistica

jajka: to nie je dobry napad, lebo pokial byt nie je jej, mozu ju obvinit za vlamanie. Do bytu ju musi pustit ex.

jajka001_

cez branu sa nedostanes? to ta tam za tie roky nikto nepozna, ze ta nepusti dnu? a ku bytovym dveram si zavolaj zamocnika, ze si sa vymkla, nech ti to otvori.

swistica

poslat doporuceny list ze vtedy a vtedy si prides po svoje veci, aby zabezpecil volny pristup do bytu. V opacnom priade to budes riesit cez pravnika. Aj ked ti kamarat povedal ze to cez policiu nevyriesis vyhrazat sa mozes. A podla mna by si to cez policiu vyriesila. Mas predsa svedkov ze veci su tvoje, a urcite by si niekde nasla aj blocky od veci. A nechod po tie veci sama, nech idu aj rodicia, alebo niekto z rodiny.

usiko

zober mamu, otca alebo kamosa, co ma auto a chod ho cakat pred dom...potom nanho nekric ale pekne mu povedz ze by si si radavzala svoje veci...urobila si uz chybu, a to, ze si odisla a nechala mu kluce....takze treaz uz len opatrne....

silwa

uz som sa na to pytala kamarata, cez policiu nic nezmozem, lebo tam nemam trvale a ani prechodne bydlisko a vraj nemam ako dokazat povod veci-to su tie blbe slovenske zakony... nechcem spravit zly krok, lebo mame spolu naozaj velkeho psa, ktoreho nemozem zobrat k rodicom, lebo mi to nedovolia a on sa mi vyhrazal, ze ho da do utulku:( aj ked ju ma velmi rad, viem, ze by to spravil, aby mi ublizil:(

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozchod, nemozem sa dostat k svojim veciam - Fórum - ZDRAVIE.sk