Prekliatia funguju?

Príspevok v téme: Prekliatia funguju?
syaw

Dovolujem si pridat este jeden prispevok ) uz je to davno, mala som priatela, chodili sme spolu skoro 3 roky... laska zo mna vyprchala, a tak som sa s nim na niekolko krat rozchadzala... miloval ma, bolo mi ho luto, preto niekolko krat... chvilu sme fungovali na priatelskej urovni, ale potom sa vsetko pokazilo, pohadali sme sa velmi a uz sa nestykame vobec. Vtedy mi povedal, ze mi praje, aby mi niekto spravil to co som spravila ja jemu,nech sa poriadne trapim.... no a ono mu to vyslo.... odvtedy nemam stastie na vztahy a stale mam problemy s muzmi a vztahmi... nedari sa.. komplikuje sa a tak dalej... myslite ze ma preklial? co mozem proti tomu urobit? asi mi sibe, prepacte, ale jeden nikdy nevie )))

p.d.

A my by sme sa nemohli stretnut, Ebi? Ja na teba nebudem tlacit, budem ta dobivat a zahrniem ta laskou. Ja som vychod.

p.d.

Nie, pardon, nie toaletny, ale noviny:)
Ak chces presny postup, tak mi napis. Ale nech mi nepisu ludia, co chcu len pokecat, ja nemam na keci naladu.

p.d.

Moja babka to robila tak, ze otvorila piecku a potom do poharika s prevarenou vodou hadzala uhliky. Potom sa mi z tej vody dala napit a ja som potom mal zaludocne a crevne problemy, ale z oci som uz nemal:DDD