Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

S čím na sebe sme najviac nespokojné?

denniska

lucik, ano treba popracovat. Ale niekde ani to popracovanie nepomoze a vtedy cloveku dobre padne aspon to postazovanie ;o))
S1M, tiez som si musela zvyknut, ale rada by som to zmenila, pokial by bola ta moznost :)

siisa 25

prosim Ta S1M vobec si uhlie nevsimaj,mne uz to neda nezareagovaat,uz dlhsie si vsimam,ze tento clovek len do kazdeho rype na vsetkych moznych temach,miesa sa medzi zeny do ich rozhovorov a utoci na ne,ved sa popozeraj na ine temy uz s viacerymi sa pohadal,a jedna baba mu napisala dobre,je to asi zakomplexovany chlap a lutuje jeho priatelku ak vobec nejaku ma takze tak

S1M

uhlie
Odid z tadialto a chod kritizovat inde. Tu neide o gramatiku ani o chyby. Kazdy napise k teme a nikto tu nikoho nebude kritizovat za slovosled ci preklep! Dovidenia

uhlie

SIM,

tak toto je teda vrchol Pytas sa ludi, co sa im na sebe nepaci a ak ti niekto napise pravdu, aj o tebe, tak sa s nim ides hadat. Mimovhodom, nejedna sa o jednu chybu. Robis ju v kazdej vete, ktoru si sem doteraz napisala.

S1M

uhlie
A co si tym zmenil, ze si ma upozornil? Ja o tej chybe viem, ale neda sa to zmenit. Co si tym vyriesil? Akurat len rypes. Tak napis adminovi nech to prepise ked ti to tak neskutocne vadi. Toto nie je tema o gramatike ale o niecom uplne inom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

S čím na sebe sme najviac nespokojné? - Fórum - ZDRAVIE.sk