S čím na sebe sme najviac nespokojné?

ich

tak presne tu som si pozerala aj ja.
tak super...
a nefarbi to vlasy vobec?
nerada by som prisla k nejakemu inemu odtienu ako mam :-)

S1M

dzulika
Uplne ta chapem, ja som tym presla a teraz mam opak, ze by som chcela byt este o par cm vyssia :) Moj priatel ma 185cm takze ja ked si dam podpatky tak ho stale nedobehnem :) A vysoke topanky su super, pekne zvyraznuju nohy, ale nosim ich len prilezitostne... predsalen to pohodlie...

dzulika

S1M

ahoj dakujem za odpoved, chcem sa ta spytat ci nosis vysoke topanky pretoze ja sa v nich citim fakt trosku divne, vies moj priatel ma vysku 182 cm a ja ked si dam boty som castokrat vyssia ale to som vtedy vyssia od mnohych ludi a preto mi to pripada byt divne...neviem ale na inych babach sa mi to lubi aj ked su vysoke to len ja si tak zvlastne pripadam a v nizkych si zasa pripadam byt taka obycajna menejcenna

dzulika

S1M

ahoj dakujem za odpoved, chcem sa ta spytat ci nosis vysoke topanky pretoze ja sa v nich citim fakt trosku divne, vies moj priatel ma vysku 182 cm a ja ked si dam boty som castokrat vyssia ale to som vtedy vyssia od mnohych ludi a preto mi to pripada byt divne...neviem ale na inych babach sa mi to lubi aj ked su vysoke to len ja si tak zvlastne pripadam a v nizkych si zasa pripadam byt taka obycajna menejcenna

S1M

ich
Ja mám toto DABUR - Olivová vlasová maska, 140 ml. Je presne proti vypadávaniu ;) Alebo si nájdi bezfarebný henna zábal v DM dorgérií ale naj sú aj tak z tej stránky :)

ich

prave som si to pozerala.
to asi treba tie masky na vlasy vsak?
a nezmeni to farbu mojich vlasov?
a co konkretne mas odskusane na zhustenie?
dakujem

S1M

dzulika
Ja mam 174cm a mali sa mi ;) Bud radsej vyssia. AJ ja som mala z toho nervy lebo som bola obklopena nizkymi ludmi, ale teraz viem, ze byt vysoka je spuer a je to pekne :) a poznam baby co maju aj 180cm a robia modeling a su krasne :)
ich
Ano mam to odskusane na sebe, lebo som mala obdobie, ked mi povypadavali a musela som to riesit.

dzulika

ahojte
tak ja som nespokojna so svojou vyskou mam 175 cm :(
ked niekde ideme mam pocit ze som najvyssia
a este k tomu vsetkemu rada nosim vysoke boty, v nizkych sa moc necitim dobre a tie vysoke su tento rok v mode take kraaasne.
pomozete mi ako sa mam zbavit tohto komplexu?dakujem

S1M

ich
Hod si do google Henna Yvette a mala by ti nabehnut stranka a tam sa daju objednavat original zabaly na vlasy podla toho aky chces, ako by mal vonat a na co by mal byt. Skus ;) Ja si z tadial objednavam a som velmi spokojna.