čo si mam priať?

Príspevok v téme: čo si mam priať?
civediamo

poradite mi troška?manžel sa ma dnes spytal čo by mi urobilo radosť,čo mi má kúpiť,ale ja mam všetko čo potrebujem a niesom s tych žien čo im nikdy neni dosť,ale on trva na tom že mi si do rana mam niečo rozmyslieť tak teraz budte múdri a poradte!?:))ja fakt neviem ale to neberie ako odpoved...

civediamo

no zaujimave napady na dovolenku ideme ked pride domov,tak sa tešim a ozaj som zvedava čo mi donesie ešte som rozmyšlala nad nejakou peknou penaženkou ,,ale vedel by mi to vybrat?!:))

usiko

no, ja som zatazena na kvalitne klasicke hodinky.......typu TagHeuer sportove na potapanie a tak...takze ja asi to...

jojkaaaa

civediamo

ak ozaj nic nepotrebujes,tak mu skus navrhnut,nech ta zoberie na neake krasne miesto, z ktoreho budes ocarena:)

civediamo

zuzu...neviem si predstavit akoby som sa zatvarila keby mi niečo take donesie,ale ak je tvoj muž modelar kupil si darček sam sebe:)))i ked aj snaha sa ceni...

adam-on tam chodi často čiže čokoladu už čo???brr nemožem,,,,aj ked je uplne ina ako čo kupiš tu ,,,,,ale s tym syrom si mi dal chrobaka do hlavy to ja možem akykolkvek,noooo skusim povedat,,,

zuzu usa

to ze sa opyta je super!aj moj manzel sa uz radsej pyta,bo naposledy ked mi vyberal darcek sam,dostala som model lietadlovej lode z druhej svetovej vojny...nie je to zart:))))