čo si mam priať?

Príspevok v téme: čo si mam priať?
civediamo

poradite mi troška?manžel sa ma dnes spytal čo by mi urobilo radosť,čo mi má kúpiť,ale ja mam všetko čo potrebujem a niesom s tych žien čo im nikdy neni dosť,ale on trva na tom že mi si do rana mam niečo rozmyslieť tak teraz budte múdri a poradte!?:))ja fakt neviem ale to neberie ako odpoved...

civediamo

smutna-prečo by to malo byt smutne že sa ma opytal čo chcem?vždy lepšie ako nejaku somarinu mi ma kupit.on velmi dobre vie čo mam rada,ale chcel mi kupit niečo "hmotne":)

adamkrt-v belgicku:)no čo už mi len odtial može doniest ??

nechala som to na neho čo neni moc nadšeny ale že niečo popozera a vyberie,,,ale ešte stale plati ponuka že si možem povedať.

Slobodna

Je smutné, že sa ťa to musí pýtať, mal by poznať tvoje sny. Mne napr. robia radosť zážitky- partner ma vezme na nejaké krásne miesto, výlet, pretože na hmotné veci nie som a tie si dokážem kúpiť aj sama. I keď zas, lepšie ja sa opýtať ako kúpiť nejakú blbosť, ktorou ťa urazí :)

zuzu usa

civediamo,vrat mu to lamanie si hlavy a povedz mu,ze chces do rana vediet,co mu mas uvarit na veceru,ked sa vrati...konkretne pre toho mojho je to rana pod pas,nikdy nema odpoved:)))))a tes sa z takeho muzicka,aj ja mam doma taky poklad!

[zruseny1]

ja tiez nikdy neviem co si zelat :)))
najblizsie poviem frajerovi, nech ma vezme do nejakeho dobreho kadernictva a bude si moct povedat strih, farbu, ktoru na mne bude chciet :P

civediamo

neoslavujem nič proste mi chce urobit radost,je pracovne v zahraniči tak mi niečo chce doniest,ale nič tam neni takeho čo by pripominalo krajinu a to ja ani nepotrebujem na čo???,,ja som tiež hovorila nech ma prekvapi,ale on by mi kupil napr fritezu a to teda nepotrebujem:)))