Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neurobim chybu????

Príspevok v téme: neurobim chybu????
RiushBejb

ahojte,,tato tema je o vlasoch,,viem ze ich tu je vela ale neviem ci ma niekto problem ako ja,,,svoje prirodzene vlasy mam tmavsie hnede,,rok som sa odfarbovala na blond,,milovala som to a vsetkym sa to pacilo...ide o to ze vlasy som mala neskutocne suche a lamali sa pretoze som ich kazdy mesiac farbila farbou+12per. peroxid,,,pred dvoma dnami som sa rozhodla ze sa dam nahnedo kym sa mi vlasy nedaju do poriadku,,mysllite ze ked sa o nejaky polrok znovu prefarbim na blond budem mat rovnako znicene vlasy?,,ak ano aku farbu ktoru mozem pravidelne pouzivat a vysledok bude blond by ste mi odporucili???

Karina

myslim si, ze peroxid by sa na vlasy nemal pouzivat nikdy a za ziadnych okolnosti... je to agresivna chemikalia a akokolvek cloveku pristanu blond vlasy, tak mu ich priroda take nenadelila, takze je prirodzene, ze s nimi ma potom problemy... ja by som ti poradila uz na odfarbovanie ani nepomysliet a pockat, kym ti vyrastu uplne nove a zdrave vlasy... neviem, ci sa takymito zasahmi daju ovplyvnit aj korienky vlasov, ale kazdopadne ja by som do toho znova nesla :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.