Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

po sexe mierne krvavy vytok

mirusssstek

No práveže mechút to nie je lebo môj doktor neurológ povedal že sa to ma gynekologicky liečiť pretože to je spôsobené pohlaným stykom a bola som u gynekológa a ten povedal že je všetko okej ale musíme počkať na výsledky krvi...len ja už nechcem dlhšie čakať stále ma to bolí

mirusssstek

Dobrý večer ja mám niečo podobné.Ja mám tiež s priateľom pravidelný pohlavný styk a deň po sexe mám problém s cikaním a mám až také krče a niekedy vycikám aj krv..Sú to strašne bolesti už chcem aby mi to prešlo :(

kiara13

...a mala si tento výtok vždy po sexe s NÍM??...lebo ak nie, a začalo to až od nejakej doby, tak by si mala ísť k lekárovi..ja som to tiež mala istú dobu, a mala som zapálený krčok maternice,teda aspoň tak mi to doktor povedal, dal mi lieky a preliečením to prešlo :)

kiara13

...a mala si tento výtok vždy po sexe s NÍM??...lebo ak nie, a začalo to až od nejakej doby, tak by si mala ísť k lekárovi..ja som to tiež mala istú dobu, a mala som zapálený krčok maternice,teda aspoň tak mi to doktor povedal, dal mi lieky a preliečením to prešlo :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

po sexe mierne krvavy vytok - Fórum - ZDRAVIE.sk