Koloidne striebro

Well

Kritické štúdie a kazuistiky

V roku 1995, bylinné distribútor menom Leslie Taylor skúša deväť bežne dostupná na trhu koloidné striebro k dispozícii na zdravie-obchody s potravinami a dospel k záveru:

Dva z výrobkov boli kontaminované mikroorganizmami.
Množstvo striebra suspendované v roztoku sa pohybovali od produktu k produktu, a bude postupne odznieť.
Iba päť produktov skutočne ukázalo, antibakteriálne aktivitu v laboratórnych testov. Ak chcete vykonať test, ona pripravila kultúry tanier s baktériami Staphylococcus aureas, čo môže spôsobiť infekciu u ľudí. Ona potom umiestnený pokles z každého výrobku na dosku a použité disky dva spoločné antibiotík ako kontrolná skupina. Po ôsmich hodinách inkubácie, zistila, že rast baktérií bol potlačený okolo antibiotiká a štyri produkty.
Samozrejme, skutočnosť, že produkt inhibuje baktérie v laboratóriu kultúre neznamená, že je účinná (alebo bezpečné) v ľudskom tele. V skutočnosti, že ničí baktérie v laboratóriu by byť výrobky s väčšou pravdepodobnosťou spôsobí argyria, pretože obsahujú viac iónov striebra, ktoré sú zadarmo k uloženiu v užívateľskej koži.

FDA laboratórne štúdie ukázali, že množstvo striebra v niektorých výrobkov vzoriek sa pohybovali od 15,2% až 124% sumy uvedenej na etiketách výrobkov. Množstvo striebra potrebné k výrobe argyria nie je známy. Avšak, FDA dospela k záveru, že riziko použitia striebra produktov prekročia nepodložené prínos [3]. Zatiaľ prípady argyria súvisiacich s strieborné výrobky jedenásť boli hlásené:

56-rok-starý muž, ktorý predal a používa koloidné striebro po dobu troch rokov, ktorý bol vypracovaný modrá / sivá zafarbenie nechty sprevádzaný veľmi vysokej hladiny striebra [4].
Manželia, ktorí mali tri roky denná spotreba nápojov pripravených podaním elektrolytickú účtovať misku s vodou, ktorá obsahovala strieborné bar [5].
Ďalší pár bol s strieborno-obsahujúce "doplnok stravy" stanovená naturopath [5].
Duševne chorých muža, ktorý bol piť striebro-s obsahom bylinkového čaju po dobu asi 10 mesiacov [5].
Stan Jones, Montana je liberálna strana kandidát na amerického Senátu, ktorý údajne začal užívať koloidné striebro v roku 1999 zo strachu, že Y2K prerušenie by mohlo viesť k nedostatku antibiotík. On robil jeho vlastné lektvar podľa elektricky dve strieborné drôty v pohári vody [6].
Dvaja muži vo veku 63 a 76, vyvinula argyria po roku produktu inšpirované Internet nároky [7].
16-rok-starý chlapec vyvinul modro-šedé pigmentácia po celom tele po požití strieborno-obsahujúce doplnok stravy po celý rok. Produkt, balené tak, aby bol totožný s balenú vodu. bola kšeftoval ako preventívne pre každodenné infekcií [8].
58-rok-starý muž, ktorý zaobchádza predpokladá, že obličky infekcie s domov-varil koloidný roztok 12 krát denne po dobu 4 dní rozvinuté argyria asi 4 týždne neskôr [9].
38-rok-starý muž vyvinul argyria po požití približne 16 uncí 450 ppm koloidné striebro trikrát denne po dobu 10 mesiacov na liečbu artritídy a ďalších jeho podmienkam. On robil riešenia s jednoduchou batériou-ovládané komory, ktorá vyplaví striebro z čistého strieborného drôtu. Mal získal plány z informácií na internete [10]. Na fotografii vpravo ukazuje, ako jeho farba kože porovnaní k tomu normálnu pleť.
translate.googleusercontent.com

pyrana

Ja som tiez vela pocula o KS a rozhodla som sa, ze si ho objednam z koloidne.sk. Avsak neviem ktore presne produkty a ktoru kvalitu KS si mam objednat a ako davkovat, ked kazdy radi nieco ine. Ja to chcem hlavne uzivat kvoli akne na chrbte a tak celkovo to vraj ma pozitivne ucinky na organizmus. Ako dlho to treba uzivat? Dlhodobo, ci ked uz mi zaberie tak mozem prestat? Nevratia sa mi potom moje priznaky?

radka32

Ahojte, mam vlastnu skusenost ze koloidne striebro naozaj pomaha.
Je individualne komu a naco pomoze a zaroven ako spravne davkovat aby pomohlo.
Potom sa necudujte ze niekomu nepomoze.

basheenka

ahojte!
z ktorej stranky ste objednavali koloidne striebro, resp. s ktorym mate dobre skusenosti? a kolko ppm? dik :)

mirka 23

Ešte ide aj o to, kolko toho beriete. Jedna polievkova lyžica je určite malo. RNG odporučal 0,4dcl 3krát denne