Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

marinka70

caute, tiez mam taky problem s nadmernycm ochlpenim....doktorka mi dala na to antikoncepciu minervu...ale terza mi juzmenila ze stabsiu a dala mi lindynette20 a som si citala ten papierik z liekov... a tam nebolo ze by to liecilo nadmerne ochlpenie tak neviem....viete mi pradit?

asdfasd

keby ste videli mna... keby som sa neholila, tak na mna zavolaju greenpeace s podozrením, že ušla opica z pralesa.. Robím si z toho srandu, lebo nič iné mi už asi nezostáva... Na endokrinologii mi zistili nadmernu hladinu mužských hormonov. Idem zmeniť antikoncepciu, ktorá by túto hladinu mala napraviť, tak som velice zvedava...

blee

Budem mať 15 mám rovnaké problémy s ochlpením všimla si toho moja obvodná lekárka a tak ma poslala na vyšetrenie ku endokrinologičke vo štvrtok tam idem po druhý krát prvý krát mi zobrala krv tak uvidím či sa s tým dá niečo robiť držte mi palce ......

miccika

ak najdete nieco co pomaha dajte vediet.
vraj na nejakom ostrove, tusim sicilia maju nejaky krem, po ktorom chlpky uz nerastu.. ale myslim ze u nas tomu tazko verit.
chlpy mam velmi hrube tvrde a tmave.
este na rukach sa to da zvladnut obcasnym vytrhanim voskovymi pasikmi. tak isto to riesim aj nad perou.
tiez mam depku sa vyzliect pred chlapom.ale ak mozete, lytka si radsej holte, a stehna, brusko, a ricinku si vytrhavajte so strojcekom. boli to jak svina, ale zvyknete si. aspon na par dni sa to da. V ZIADNOM pripade si to nerypte ked vam bude zarastat!!!! ja som teraz este aj sama jazva na vnutornej strasne stehien. fakt pozor na to..citala som tu to s tym peroxidom. fu , napad fajn, ale co ked su biele ked by som pichala jak ježo...

fixka

ahojte baby..
už od 14tich mávam min raz do roka problemy s dlhodobým krvácaním a to cca ( 30 dní ). Odvtedy do mna stále pchali nejaké hormonálne lieky, lebo inak to nešlo zastaviť. Druhý krát čo som to mala, asi v 15tich mi doktorka predpísala také hormony z ktorých som zchlpatela. :( Ja som nikdy nemala tmavé chlpy, vždy iba také zlaté, ktoré neboli ani vidno. Odvtedy ako som doužívala ten liek tak po mesiaci mi začali strašne tmavnúť chlpy a to všade. Začali mi rásť dokonca aj na krku, medzi prsiami,na stehnách, krížoch a dokonca aj na zadku mám úplne také tmavé :(. Ten liek stiahli z obehu pre nadmerné vedlajšie účinky. Po všetkých vyšetreniach zistili, že nemám v sebe nadmerné množstvo mužských hormonov, že je všetko ok. Teraz neviem čo mám robiť. Chcem skúsiť postupne laser, len neviem či mi pomôže. Navyše, neexistujú nejaké lieky, ktoré by sposobili vypadanie chlpov, alebo niečo iné ? Antikoncepciu neberiem, pomohla by mi antina Yeanine ? Mám ju predpísanú, ale zatial ju nemožem užívať.

bambula333

ahojte, ja mam tiez rovnaky problem,,, zistili mi nadmerne mnozstvo testosteronu,, chcela by som ist na laserovu epilaciu,,myslite si,ze mi to pomoze kedze mam viacej testosteronu? je to dost draha investicia a keby mi to nemalo pomoct tak tam radsej nepojdem,,, mam priatela ktory to zistil po roku a teraz sa chce kvoli tomu so mnou rozist,, tak chcem skusit vsetko,,,,diki

- mira

Veľa mužských hormonov majú ženy, ktoré v minulosti jedli a v súčasnosti jedávajú veľa mäsa, syrov a vajec. Spadá do toho i obdobie prenatálne, t.j. strava matky v tehotenstve.
Takúto prevažne živočíšnu stravu s prebytkom bielkovín sa organizmus snaží vylučovať. Vylučovacie orgány sú preťažené, takže sa vylučujú i pokožkou formou ochlpenia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk