Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

odpovedam

prave naopak... vlsy by ti mali prestat padat. Vypadavanie vlasov i zvysene ochlpenie sposobuje testosteron. Antiandrogenny antikoncepcia blokuje testosteron a tak sa ochlpenie i vypadavanie vlasov zmiernuje :-)

:D

Čáute... aj ja mám podobný problém... s ochlpením na bruchu.. ále veľmi by som tam chcela piercing.. No... Neviem či to nebude vyzerať troška čudne... No ale bojím sa... že keď začnem brať niejaké tie lieky na zrednutie ochlpenia, že sa mi zriedia aj vlasy... už teraz mi dosť vypadávajú... Má s tým niekto skúsenosti?.. Alebo je to len mýtus?... ..:)

mafianka

pocula som ze na muzske hormony je dobre papat aspom 2krat do tyzdna spenat ze odburava muzske hormony v tele! a pamaha prekrvovat telo tak snad to pomoze musime to vyskusat a uvidime!

dracica92

mam nadmerne ochlpenie liecimm sa beriem lieky no nepomaha to co mam robit aby chlpa zmizli poradte mi skusene zeny

zuzana854

ja mam tiez chlpy všade tam kde by to od zeny nikto necakal.. a za posledny polrok mi dokonca este zhustli. pripada mi to nechutne, ale jedine je take OK, ze su svetlunke(aj ked to je v tom nevyhoda, ze ziadny laser tomu nepomoze). mala som tmave chlpky nad hormou perou, ale chodila som na IPL. Chlpky su tam stale, ale nie az take tmave. Zacala som si tmavsie chlpky na tele odfarbovat peroxidom a dobra vec- taky kremik a chlpky su potom jemnejsie a uplnie biele. LENZE biele su aj chlpky nad hornou perou a je to teraz v lete horsie-ked mam hnedu tvar a biely pasik pod nosom :( neviem, mam sa na to vykaslat a nezapodievat sa alebo ako to mam riesit..?? (a najhorsie je, ked mi zasvieti slnko bud priamo do tvare alebo zboku..fuj.. chlpata som brutalne:( )

slniečko89

ahojte, ja mám tiež ten problen z nadmerným ochlpením ..uplne všade a fakt neviem ako si tie chlpky mám odstranovat aj na bruchu...čo je na tu oblast naj??...a tomu endokrinologovi sa mám ako objednat? normálne tam mám zakolpat na dvere alebo najprv musím obvodnému?..pls poradte mi dakujem

bibi1234

opica-s tym nic neurobis, ked sa s tym trapis, predpokladam, ze mas tak do 20rokov. Na lasery som bola pred 2rokmi-bikiny, lytka, stalo ma to asi 1000eur,kedze byvam s frajerom a nechce sa mi potit v teplakoch a ani kazdy druhy den holit... efekt skoro ziadny. laser ti zachyti len cierne chlpky, kedze mlade telo sa rychlo regeneruje, chlpky sa ti obnovia, aj ked korienky boli vypalene... sestra sa s tym dost trapila-chodila na lasery celeho tela-minula na to cez 4000eur!!!dala si robit brucho, nohy, chrbat, tvar, pazuchy... efekt tiez ziadny, musi sa holit, teraz sa nad tym smeje a vravi, ze si mohla radsej kupiy za to auto... ked som mala 17trapilo ma to, holila som si chrbat, ruky, brucho,...vobec nie je pravda, ze by holenim chlpky na tychto miestach zosilneli... ak mas posunuty prah bolesti vyskusaj brazilsku depilaciu alebo strojceky na vytrhavanie chlpkov... hlavne z toho nebud smutna, deju sa aj horsie veci, garantujem ti, ze za par rockov ta to trapit uz nebude:)))

opica:((1

caute ja mam taky isty problem ako vy proste chlpy vsade ci chrbat ci stehna brucho zadok atd. som strasne nestastna uz neviem co mam robit ... vraj sa neda s tym nic robit lebo som to zdedila.. :( neviete mi povedat kolko stoji ten laser a ci to pomaha?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk