Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

finlandiaaa

Ahojte prosím o aké koľvek rady čo sa tíka odstránenia alebo zosvetlenia chlpov na bruchu, na chrbte, na zadnej časti krku ale aj na ramenách. Cítim sa veľmi trápne keď sa mi iný smejú že vyzerám ako opica... čokoľvek :( prosíííííííííííííííím

môj email - konickarka123@azet.sk

Patriks

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či existuje nejaká metóda na preriedenie ochlpenia- konkrétne ruky. Nechcem si ochlpenie na rukách úplne depilovať, ale iba preriediť. Skúšal som zastrihávač, ale nebolo to dobré, pretože bolo cítiť, že chlpy sú zastrihnuté.
Ak je tu niekto kto má skúsenosti alebo mi vie poradiť, budem rád :)

Ďakujem a prajem pekný deň.

anjelik2911

ahojky. ja mam tiez problem s ochlpenim nechodim ani vonku. mam ho vsade od hlavy az po päty. uzivam lieky na nadoblicky a hormonalnu antikoncepciu. skuste ist k endokrinologovi. moze to byt aj zo stresu.

kuku7890

prihodim aj ja radu, mozno pomoze mozno nie:) ja beriem antikoncepciu vreya ktora sa hlavne pouziva na akne a zvysene ochlpenie. ja ju mam sice kvoli padaniu vlasov ale pomohla. keby si mala zaujem vyskusaj, mozno sadne:) drzim palce

MrMaxwell

moznym dovodom preco mate nezvycajne ochlpenie je nedostatok estrogenu...tento problem (ak nie je ineho ako hormonalneho razu) odstranite pouzivanim estrogenovych kapsul....su na predaj na internete....

anus marus

mna trapia chlpy hlavne na stehnach, rukach, bruchu, hrudi a okolo bradaviek, tvar radsej ani neriesim. Na stehna som pouzila depilacny krem Veet, je to o cosi lepsie ako ziletka. Nikto z rodiny mi nechcel verit, vsetci tvrdili, ze to je normalne. Vybojovala som si od mamy navstevu endokrinologicky, ktora chlpy odignorovala, len mi povedala, ze mam 9 kilovu nadvahu, nie som chuda, ale zase ani taka tucna, aby to bolo tolko kil nadvahy. Potom sme isli ku gynekologicke kvoli menzesu a ta mi zistila vrodenu chybu vajecnikov, produkuju vela testosteronu. Az potom mi rodina uverila.

XXXjulyXXXX

ahojte,tiez mam problem s nadmernym ochlpenim a chcela by som sa vas spytat na jednu vec. doteraz som si chlpy len holila lebo som ich mala moc hrube a bala som sa ze by to velmi bolelo ked by som si ich depilovala no pred tyzdnom som sa na to predsa odhodlala.pouzila som voskove pasiky na nohy aj brucho) no nestrhli mi vsetko tak zvysok som dala prec pinzetou.vsade pisali ze hladke nohy vydrzia aj tri tyzdne-tak som bola v soku ked po styroch dnoch mi uz vsade bolo zase vidiet bud tie cierne bodky alebo aj dlhsie chlpy.ako dlho to vydrzi vam?ja som myslela ze aspon dva tyzdne by mohlo ale ak si mam kazdy tyzden kupovat voskove pasiky tak to sa asi vratim k ziletke:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk