Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

jeane

Prosim vas baby poradte mi. Mam si kupit nejaky zosvetlovac, alebo co. Mam chlpy na bruchu, prosim napiste mi, strasne moc vas prosim.

jeane

Ahojte aj ja mam problem s nadmernym ochlpenim, hlavne na bruchu. Neviete mi prosim niekto poradit co mam s tym robit. Uz konecne by som si chcela obliect plavky bez komplexov a citit sa fajn. Ozvite sa. Este by som chcela vediet co je ten JOLEN a kde sa da kupit, kolko stoji? Prosim vas poradte, dakujem.

nikol84

Aduliena - za malicko, dufam si to zvladla!...ja len teraz reagujem, aj som zabudla, ze som pisala aj do tejto temy...niekedy uz stracam prehlad:)
NESTASTLIVA - no to je tym holenim, ale na to vlastne ani nic nezabera, ked si ich oholis, bude ti rast viac, ked zas vytrhnes pinzetou, tak budes mat hrubsie a je tam riziko, ze ti budu chlpky zarastat...ale netrap sa az tak kvoli tomu, nie si jedina ktora to ma, ver mi, v dnesnom svete to nie je rarita (nebrala si si nahodou HAK??moze to byt aj od toho)..kaktuska ma pravdu...chalani zas sa trpia preto, ze maju chlpaty chrbat, ramena, hrud, vyzeraju niektorii jak opice, skratka na kazdom je nieco...iba tie vyretusovane babiky v casakoch su "bezchybne"...neskor ak si to mozes dovolit, daj si to odstranit leserom, alebo poinformuj sa najprv o tom, hm?..aby ta to nenicilo)...

hviezdička

Nykkyy , tu cukrovu pastu si skušala ?? Podarila sa ti nakoniec?? U mňa sa ozaj osvedčila ale nejde to hned za mesiac , chce to trpezlivosť, a ta ozaj stoji za to.

zuzul

januska,

ja som si ten kren depila... kupila cez net a pouzivala som ho, je to nieco na baze odfarbovaca,resp. zosvetlovaca ale v kreme. zaraba sa z dvoch tub v takej prilozenej misticke. nechaj si ho dlhsie posobit a fakt zosvetli. ja som zacala teraz chodit na laser a vidim fakt super pokrok a som rada,ze som do toho investovala

caute!!!

JOLEN je krem,ktory Ti chlpky odfarbi na svetle.Ja si ho kupujem v Anglicku v predajniach Boots za 5 libier maly,za 10 libier velky. Baby prosim urcite si chlpky na tvari/rukach neoholte.Odfarbite si ich Jolenom alebo niecim podobnym

januska

má už niekto skúsenosti s krémom na odfarbovanie chllpkov depilissima crema decolorate?? pomáhaa? oplatí sa?? ak áno tak napiste prosim.. ja mam tiez chlpky na licaach aj na brade a dobreze nie na celej tvari a je to dost neprijemne, tak neviem ci ich odstranit alebo len odfarbit.. prosiim :(

mirka1111

Ahojte.Ja mám tiež taký istý problém ako opisujete všetky.Nečítala som síce všetky príbehy ,ale pár čo som prečítala ja totožných so mnou.Mne zistili PCOsyndróm z gynekol.hľadiska,pretože nemôžem otehotnieť.A ak si aj nájdete informácie o PCO syndróme,tak je tam aj nadmerné ochlpenie,čiže máme v sebe aj testosterón.Prešla som rôznymi vyšetreniami,kým na to prišli.Predpokladám,že máte tiež problém s otehotnením.Ahojte.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk