Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

tmavá

Ahojte mam ten isty problem s chlpami a uz fakt nwm co mam robit . Skusala som si ich trhat na rukach ale mm pocit ze su este horsie ako boli. Mam huste dlhe tmave chlpy a nwm ci by som mala skusit peroxid a meir lebo som tamava a asi by to vyzeralo blbo . Moje sebavedomie je koli tomu v bode hovna a ani priatela si koli tomu nemozem najst . Prosim poradte kto skusal uz nejake veci prosti tomu .Dakujem velmo pekne :)piste na mail zufalka123@centrum.sk

Používateľ S

No tak ja si pred depiláciou robím piling.
Mne osobne to pomáha proti nežiaducim vyrážkam,ale urob si ho aj inokedy viac krát týždenne,vyrážky sačasto robia keď máš na depilovanom mieste suchú, odumretú kožu.

angela85

ja pouzivam voskove pasiky a mam taky problem, ze sa mi to potom vyhadze, aj ked pouzijem ten olejcek, potom sa mi postupne vyhadzu take male hnisaciky, neviete co mam robit aby sa to neopakovalo?

Deni123321

Ahojte ja mam takyto isty problem, mala by som ist na endokrinologiu ale dost sa hanbim, myslela som si ze to postihuje malo ktore zeny ale vidim ze nas je asi viac. Mam chlpky na hornou perou co moc ani nevidno, horsie je na licach a na krku tam si to musim az holit, na nohach mam chlpky, a asi najhorsie je brucho a nad zadkom, je to az nechutne, lenze tam sa to zle holi, normalne mam menej chlpkov na genitaliach ako na stehnach je to hrozne, velmi sa trapym. Hlavne ked s tym nic uz asi nenarobim..

Samanta29

Prepáč presnú stránku neviem, lebo to neobjednávam ja,ale keď si to daš do vyhľadávača nájde ti viacero ponúk.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk