Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

smutna:(

no som si myslela ze to bude len depilacny krem :/
ja som tiez robila peroxidom ruky,az dokedy mi chlpky naozaj nezmizli ,no presli 2 tyzdne a chlpky mi rastu znova......NEZNICITELNE!!! :(

jaankaaaaaaa

ten pripravok je blbost. je to ako obycajny depilacny krem, ale stoji nehorazne vela penazi. odstrani chlpky na povrchu , urcite nic nespravi s korienkom. takze chlpy budu po nom take iste ako keby ste si ich oholili ziletkou

123456789101

smutna :( .. no skúšala som to s tým peroxidom a chlpky sú z toho dosť jemné a neni ich moc vidno, ale upne mi nezmyzly :( ... uvažujem, že si kúpim jeden prípravok tu je adresa www.ayur-veda.sk ... denne sa ho ževraj dosť veľa predá a je tam aj niečo k tomu napísané.. chlpky by sa ževraj nemali obnoviť a aže aj ked tak veľmi jmené a potom sa to môže znovu natreť na pokožku.. je to taký krém..

smutna:(

123456789101.....potom daj vediet ci to ozaj tak pomohlo ked si si to s tym peroxidom robila par dni ....
a ayurveda ....je to nieco ako depilacny krem? objavia sa chlpky po case znova ?

jankaaaaaaaaa

tam kde si ich neholis tak ich odfarbuj peroxidom zmiesanym s melirovacim praskom. kupis v drogerii a stoji to tak cca 3e

Zúfalá :/

Ja už naozaj neviem čo mám robiť proti tým chlpom :/ Moje sebavodomie je na bode mrazu :/ chpy mám takmer všade :/ zo zúfalstva som si oholila ruky (neradím to robiť) ale mám ich už aj na bruchu a bojím sa výjsť v lete na kúpalisko :/ je mi hrozne :/ myslím na to furt a chcem plakať :D PROSÍM AK VIE NIEKTO AKO SA ZBAVIť CJLPOV ÚČINNE A LACNE TAK MI SEM NAPÍŠTE :(((((

svitanie

ja mam tiez nadmerne ochlpenie na celom tele,,ak mate zaujem napiste mi na mail,dam radu ako bojujem s tym ja,bez zarastania chlpkou

ayurveda

Na nežiaduce ochlpenie mám zo srilanky prírodný krém,bez chémie.Ak chcete ayurveda.skzavinacgmail.com Potrie sa miesto výskytu,za pár minút sa zotrie servítkom a je po chlpkoch a po probléme.Bez chemie,bez bolesti,bez alergie.

123456789101

Ahojte.. aj ja mám tento istý problém čo vy... mám chlpy hlavne na bruchu.. pred rokom som male len trochu.. ani man to moc netrápilo ale teraz už ich mám viac.. začalo som používať peroxid a zmiešala som ho s práškovím melírom s tým najbledším, to si natrem na brucho nechám posobiť 10-15 minúť a chlpky zjemnejú, hovorí sa že ak to takto budete robiť pár dní 3-5 tak chlpky opadajú a už by nemali naárasť, myslím že totakto vyskúšam. Ak to chcete vyskúšať aj vy tak vás ten peroxid bude možno trochu štípať ak to tam budete mať dlhšie, tak si to potom zmyťe počkajte chvilku a naneste z novu, aby vás to neštípalo.

lilien2011

ahoj...tak ja mam presne taky isty problem...mam niekde v psychike, ze preto si nemozem najst priatela,lebo to takto so mnou je:(
ale pomalicky sa s tym vyrovnavam...:(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk