Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

znechutená

Ahojte, prosím Vás, potrebovala by som poradiť. Mám 18 rokov. Na tele mám chĺpky ktoré mi znepríjemňujú život. Na bruchu, v okolí pŕs, na hornej pere. Najhoršie na tom je, že chĺpky sa stále tvoria. Som zúfalá, už neviem čo mám robiť. Hanbím sa dať si krátke tričko alebo tričko s výstrihom. Chlpy mám aj na rukách, a to dosť dlhé. Depilácia laserom je drahá, nemôžem si ju dovoliť. Prosím poraďte mi, čo mám robiť...

livina

vau..a ja som si myslela ze som jedina s takou vadou...fest to je neprijemne :/..ta laserova epilacia isto vela stoji a na druhej strane zas peroxid ci co to je vraj je to nebezpecne nie na kazdu pokožku to môže zareagovat pozitivne..:/ neskusala som este ani jednu vec ,ani holenie ale zbavit sa toho fakt by ma potešilo..

RNG

Hirutizmus(chlpatost) je do znacnej miery dedicny a da sa znizit znizenim hladiny testosteronu. Pomahaju na to doplnky DIM(200 mg) I3C(600 MG)(oba z kapustovin) a calcium D glucarate,(2 X 500 mg)
Holenie problem dokonca zvysi, chlpy zosilneju-zhrubnu.
Vypalovanie a trhanie je barbarstvo na kozu, lebo tym sa poskodia aj okolite tkaniva a mazove bunky
Ale to je na kazdeho osobnom rozhodnuti.
Mne osobne chlpy na muzoch a zenach nijak nevadia, aj ked je modny vzhlad dnes cista nezarastena koza.

An-onim

mimoza

a bola si epilovat ochpenie v profesionalnom studiu ??...ak ano vizeral ten laser podobne ako ten co som nizsie uviedol ?

mimoza

ja som si pred siedmymi rokmi dala odstranit chlpy na nohach laserom a dodnes mi nerastu ziadne. bola som trikrat za sebou, lebo ten prvy raz to na vsetky nezabralo. ale odvtedy mam uz uplne pokoj. rozmyslam, ze si dam odstranit aj na genitaliach aby som sa nemusela stale holit.

angela85

no lastovicnik je jedovata rastlina, pouziva sa na odstranovanie bradavic, a co som citala komentare inych bab, tak ani ten laser co je v dermo studiach neni az tak ucinny

An-onim

cawte...neviem ci niekto vie o masti zvanej KALO-nemam s nou skusenosti a preto sa to tu vas pytam..lebo som sa docital ze je to podepilacna mast ktora spomaluje az zabranuje rastu neziaducich chlpkov,a tiez s rastlinov zvanou lastovicnik o tej neviem skoro nic....ale aj tak si myslim ze pre mna bude najvihodnejsie toto

www.laserprezivot.sk

je to lasserovi epilator na doma ale bojim sa ze ucinok nebude dostacujuci a vihodim kopu penazi do vzduchu...tak sa chcem opytat ze ci ma niekto skusenosti s epilovanim v profesionalnom studiu...........pretoze tento epilator vizera celkom zaujimavo..a keby som chcel ist do studia a odstranit si ochlpenie tak kde chcem tak by ma to stalo omnoho viac

chlpata

ahojte baby chcela by som vam poradit aj ja som chlpata a to vsade nasla som sposob ako na to kupila som si poroxit 9% a pomohlo mi mala som na peru hornej casti dva krat som si spravila s peroxidom a pomohli mi ked uz ukoncite peroxit tak si namastite obicajnu niveu na postihnute mesto lebo to trosku budete mat suchu pokosku ale nebojte sa rucim vam zato ze mne to pomohlo a citim sa lepsie s mislienkami ze som bola fuzata cavte baby

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk