Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nadmerné ochlpenie

Kamilka08

Ahojte, mam problem ze my rastu na zadnici nadmieru velke chlpy, kere my prekazaju pri vitierani analneho otvoru ked kadim, uz som si to aj oholila ale bohom par dni to mam naspat, neviem si stym dat rady, svrbi mati, obcas neprijemne pali, dakujem za radu:)

Kamilka08

Ahojte, mam problem ze my rastu na zadnici nadmieru velke chlpy, kere my prekazaju pri vitierani analneho otvoru ked kadim, uz som si to aj oholila ale bohom par dni to mam naspat, neviem si stym dat rady, svrbi mati, obcas neprijemne pali, dakujem za radu:)

moncsi006

Ahojte aj ja mám problemi s ochlpenim vlastne vsade :(
bola som u endokrinologa no nemam zvyseni pocet muzskych hormonov. Gynekologicka m poslala na vysetrenie do Lubochni,chcem sa Vas opitat ze co ,ako ma tam budu vysetrit? Este mi povedala aj to ze musim ist pocas menstruacii... Mate skusenosti? odpiste prosim :( moncsi006@azet.sk diky prijemny den

moncsi006

bola som u endokrinologa no nemam zvyseni pocet muzskych hormonov. Gynekologicka m poslala na vysetrenie do Lubochni,chcem sa Vas opitat ze co ,ako ma tam budu vysetrit? Este mi povedala aj to ze musim ist pocas menstruacii... Mate skusenosti? odpiste prosim :( moncsi006@azet.sk diky prijemny den

moncsi006

zuzanočkaaa

ahjte ja mam 13 rokov a holim sa ale len pazuchy a nohy ale len po kolena od chodidiel chcela by som uz aj na stehnat lebo to mam strasne.. aj na zadku mam chlpy to tiez neviem ci si mam holit.. zase ked si to oholim budem mat stym starosti stalee.poradte mi prosiim.

ivina55

a chcem sa ešte opýtať, kúpila ste si niektorá laserový epilátor venus? vraj je to nejaká novinka a podľa charakteristiky to vyzerá fajn ale je to príliš drahé....

ivina55

jááj s týmto laserom je to fakt na rozmyslenie, tiež o tom uvažujem ale zas ked si predstavím, že by som do toho vrazila kopec peňazí a nezaberie to....
je to fakt individuálne

marinka70

HK00 no ja ti takto poviem mne dala minervu doktorka...nic mi z nej nebolo pohoda ale potom ze mi da slabsiu tak mi dala lindynette20....ale dala mi ju len vcera este som ani uzivat nezacla tiez by som rada vedela ze aka je a tak....mne sa zda ne jedine na co je dobra je proti pocatiu....

HK00

marinka70: ahoj ja viem ze to nieje k tejto teme ale ja som tiez zhodou okolnosti zacala brat LYNDINETTE20 a beriem to zatial len 2-3 tyzdne [pred tym som antikoncepciu nikdy neuzivala] a rada by som sa ta spytala ci si pri tejto antikoncepcii spozorovala nejake vedlajsie priznaky , vdaka :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nadmerné ochlpenie - Fórum - ZDRAVIE.sk