Letna dovolenka cez zimu

Ivana1469

Super dakujem tak asi pred sa pojdeme cez nich ked vybavia víza nechce sa nam kvoli tomu cestovat do BA :) a vy ste boli kde s nimi? My ideme na dovolenku po 3 rokoch :)

hedviga1884

my sme cez nich boli a planujeme ist zase viza nam vybavovali oni tak ze som s tym ziadne behacky nemala ale viem ze obcas zalezi aj kam idete lebo niekde musis ist osobne a vtedy s tym cestovka nic nespravi jedine co ti moze dat je vyplnene tlacivo na viza

Ivana1469

Chceli by sme ist cez victory travel ale sme z okresu BB a musime zistit ako je to s tými vizami ale vzdy si spomeniem az vecer ze tam chcem zavolat :/ skúsim hned teraz

tomino874

ked som siel na poznavaci zajazd tak mi víza vybavila cestovka ved niektora velvislanectva su aj mimo SR a vacsina ich je v BA a ked je niekto z vychudu trebars a ma si ist vybavit viza tak by ho to asi odradilo a celý zajazd by zruzil teda ja by som to tak urcite urobil

Ivana1469

chceme ist na dovolenku cez cestovku ale tam kam chceme ist treba víza ako je to vybavuje to cestovka alebo si to musíme my

expresko

a ako ste boli spokojni s prepravou pocas programu? toho sa dost obavam aby to nebolo nejake nepohodlne pred sa len teplo a kopec ludi v buse to nie je velmi pohodlna dovolenka

tomino874

Ivana ja som s nimi bol na kube a tento rok ideme s nimi na Nový zéland sme s nimi velmi spokojni a preto ideme na dovolenku cez nich majú velky výber zajazdov ktore stoja zato.