Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kde sa to da zohnat??

civediamo

tak neviem možno sa na to niekto neciti,ale aj podla mna je to mile a ked toho druheho lubiš rad si ho pripomenieš počas dna aj takymto sposobom.......ja už nemam 15 a ani 20,a moj manžel tiež nie ale tiež ma na klučoch take s mojim menom a kupil si to sam,,,,nemyslim že je to detinske,,,nesnaži sa len niekto byt silou-mocou akože dospely???možno sa mylim:))))

lost

swistica
No napriklad mne osobne do 23 chyba este jeden a pol roka, ale nemal by som s tym problem :-)
Myslim ze to je fajn vec, vzdy ked by som otvaral, zatvaral dvere doma, by mi to pripomenulo priatelku..
Inokedy kluce z vacku nevytahujem, nemam dovod.
A ked ma niekto s tym uvidi, tak co?
A na klucenke by bola len polovica srdca, ci nie? (neviem ako to bolo myslene)..
Mozno je v mode nieco ine, len som este o tom nepocul (neslo mi o vyzdvihnutie tohoto napadu za najlepsi, ale zase nie je ani najhorsi :-) )
Co si vacsinou davaju ludia v takychto situaciach, ak sa jedna napr o klucenku a tak ?

paula 55

ja by som to nekupovala, tvojmu priatelovi by to bolo trapne to nosit, ale mozno by to nosil len aby ti spravil radost, ale je to nevhodny darcek pre chlapa:)

swistica

no neviem, skuste sa vzit do pozicie cca 23 r. chalana ako ma na klucenke srdiecko .... no neviem neviem, to je skor komicke

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kde sa to da zohnat?? - Fórum - ZDRAVIE.sk