Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnem, aj ked nechcem

Príspevok v téme: Chudnem, aj ked nechcem
Ivett223

Ahojte, za asi 2 mesiace som schudla asi 3 kg. Začala som chodiť na brigádu od júla do začiatku augusta, teda celý mesiac. Každý deň som chodila na bicykli. Jedla som tak ako obvikle. 3-5 x denne. No z 51-52 kg som schudla 3 kg na 49 kg. Jem strašne malé porcie, ale ja nedokážem zjesť viac. Max. 1 rožok so šunkou alebo s rajčinou. A obed tiež málo. Priateľ sa na mňa zato hnevá. Čo mám robiť? Miery mám 85-64-89, ale keby som pribrala tak je to len do stehien a do zadku, do pŕs minimum a to neni pre mňa moc pekné. A ešte cvičievam 3-6 x do týždňa na orbitreku. Poradíte čo mám robiť?

chuda

prosim to mi nikto neporadite ja tym uz trpim skoro 6 rokov a neviem co s tym bola som aj u lekarky a povedala ze som zdrava ako ryba prosiiiiiiiim

chuda

dobry den ja mam taky problem kedisi som mala postavicku aku rat okolo 54 kg pravdu povediac kazdy miju zavidel potom om otehotnela porodila a mam 43 kg co je hrozne malo a mam 25 rokov o 6 rokov neskor som zase otehotnela nabrala som na 60 kg a po porode po 2 dcere som asi po 3 mesiacoch zase zhodila na 49 kg prosim co mama robit chcem pribrat a nejde mi to a papam celkom dos ale v malom mozstve a ale viacej mi nejde potom ma natahuje ked jem na silu a jem aj polievky ahojte prosim poradte

kulturista

Naozaj celkom kvalitne ješ, okrem tých večier ktoré sú také chudšie (rožok rajčina šunka). Prijímaš dostatok sacharidov aj bielkovín. Neviem ono to súvisí aj s porciami koľko zješ ale určite kebyže aspoň toto jedia niektorí chlapci v posilňovni tak vyzerajú inak ako vyzerajú...

????????

nuz..pokial tomu rozumiem spravne a ty si chces ponechat take telo ako mas, akurat prsia chces mat vacsie, tak ma napada len jedno. Daj si silikony. Vsade ostanes rovnaka a garantujem ti, z prs uz neschudnes..:)

Ivett223

Kulturista...tak príkladný jedálniček máš dole pod tvojím príspevkom...ale nie je každý deň to isté..striedam jedlá

Ivett223

jasminka0:
raňajky: 7:00- jogurt alebo ovsené vločky s ovocím (2 lyžice ovsených vločiek zaliatých s vodou a ovocie pokrájané napr. banán alebo broskyňa), alebo 1 rožok so šunkou, syrom, rajčinou (striedam raňajky každý deň)
desiata: no to po väčšine ovocie jedno jablko alebo banán, niekedy si dám bebe dobré ráno, alebo kúsok kvalitnej horkej čokolády
obed: 12:00-ryža, cestoviny, kuracie mäso, niekedy aj bravčové, sem-tam sladké na obed, jem aj polievky ale cez leto nie
olovrant: to moc nie i ked niekedy ovocie alebo jogurt
večera: 1 rožok so šunkou, syrom, niekedy vajce, rajčina, (sem-tam 1 krajec chleba)
ked mám pred svojimi dnami tak sa aj napchám na večeru sladkosťami

a celulitídu som mala pred pol rokom ked som mala tých cca 53 kg a snažím sa, aby mi zase nevrátila. Dnes ráno som sa vážila, mám 50 kg síce to nie je pokrok, ale aj tak sa teším.

jasminka0

Uz ti to tu tusim vsetci napisali - naco makas az 6x do tyzdna na orbitreku? Ako prevencia pred celulitidou s tvojimi 49 kg? No... prepac... pride mi to divne :)
Maja26 to sice napisala trosku prudsie, ale ma pravdu - vyhod orbitrek, zacni posilku a lepsie jedz.
Inak, pre zaujimavost by si sem nehodila priklad tvojho jedalneho listka aj s mnozstvami?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnem, aj ked nechcem - Fórum - ZDRAVIE.sk