Chlpatá tam dole?

Príspevok v téme: Chlpatá tam dole?
Lukisss123

Ahojte..
Priateľka je dole chlpatá a mne to dosť vadí .. žijeme spolu sexuálne polroka ..
Možno sa vám zdá táto téme stupidná a možno som aj ja úplny magor ..ale nechcem jej ublížiť ani nič ale proste mi to vadí, nemôžem si pomôcť .. ako na to? Ako jej to povedať bez toho aby som jej ublížil? :(

Lukisss123

Takže lepší orgazmus je keď žena nie je oholená?? .. nejde mi ani tak o to že tam proste má to ochlpenie ale o to aby zažila proste krásny orgazmus a na nete sú články o tom že oholená to lepšie precíti či čo ja neviem ale keď ty píšeš že žena to lepšie pocituje s ochlpením .. uff teraz neviem ako na to ako jej to povedať. . a či jej to vôbec povedať :-(

macka26

tiez som za to, aby si jej to povedal na rovinu a s citom... ze tebe sa to napriklad viac paci na pasik, alebo na hladko a co by na to povedala, keby ste to tam spolu skusili vycarovat....

odpovedam

a este nieco :-)

Skus si to sam na sebe... prejdi si po chlpatej casti ruky, ci to citis... druhu ruku si kusok ohol a prejdi opat po tom mieste s prstom... uvidis, ze ten dotyk takmer vnimat nebudes... jr to velky rozdiel

odpovedam

Lukiss, prave naopak. Ked ma zena chlpy, tak citi kazdy jemnucky pohyb. Ked je koza oholena, hladka, tak receptory v kozi vnemy neregistruju tak intenzivne... A funguje to tak aj u mna...

Lukisss123

Môže vlastne podľa vás žena zažiť poriadny orgazmus keď tam má ochlpenie?? čítal som totiž že silnejší orgazmus a lepší je, keď je čerstvo oholená .. aký je váš názor?

Lukisss123

Ďakujem za radu pokúsim sa ..

Ja som dole oholený stále, holím sa tam od 15tich rokov :D ..

Bojím sa len toho že keď jej to poviem sa všetko pokazí medzi nami alebo že sa na mňa nahnevá .. proste nemám z toho dobrý pocit ale chcem jej to povedať :( ..

keko37- opica a zaostalec si ty :)

betka_xxx

skus jej to povedat rovno..ale s citom:)
skus nieco take: mojko,ja by som ti chcel nieco povedat,ale nenchem ta urazit,a nemyslim to vobec v zlom,ale bojim sa ti to povedat..a potom,ked ta presveci aby si jej to povedal, tak jej to povedz:D...a nakoniec nezabni povedat,ze je krasna a ako ju velmi milujes:D

jeemine

normalne sa jej spytaj ci sa nikdy neskusala holit.. ze ci by jej to nebolo pohodlnejsie... a ze si cital/pocul, ze ked je dievca vyholene tak si aj viac uziva sex a viac to citi a tak.. a ze aj teba to stekli a potom sa nevies sustredit ;-)