Chlpatá tam dole?

Príspevok v téme: Chlpatá tam dole?
Lukisss123

Ahojte..
Priateľka je dole chlpatá a mne to dosť vadí .. žijeme spolu sexuálne polroka ..
Možno sa vám zdá táto téme stupidná a možno som aj ja úplny magor ..ale nechcem jej ublížiť ani nič ale proste mi to vadí, nemôžem si pomôcť .. ako na to? Ako jej to povedať bez toho aby som jej ublížil? :(

Lukisss123

Vaňu nemáme k dispozícií .. aspoň zatiaľ .. mám 19 ona 17.
Nie že by sa mi to nepáčilo alebo hnusilo ale tak prekážalo mi to aj pri orálnom sexe a proste bla bla nechcem jej fakt ublížiť predstavte si seba v jej situácií aká verzia by vás neranila alebo čo :( .. ?

odpovedam

a je uplne prirodzena alebo iba "nie uplne vyholena"?
Je to citliva vec. Mnohym zenam to prinasa iba problemy: chlpy su hmatatelne uz na druhy den po holeni, robia sa zapalene vyrazky, chlpky zarastaju, koza je podrazdena, pri holeni krvaca, svrbi, mechanicke trenie o gatky je velmi neprijemne... mozno to tvoja priatelka niekedy skusala a kvoli tomuto s tym prestala...

Skus jej ako predohru navrhnut holenie intimnych miest, ale bud fakt opatrny... a potom uvidis, ako zareaguje... hlavne jej len citlivo povedz, ze chces skusit, ci to nebude takto lepsie...

viac ti asi neporadim :-)))

GiovanniX

nakopni krovinorez :D ale nie,vies mozna uznava natural krasu,nie kazda si holi tam dole,kolko ma rokov?ak daka starsia je cca 50 tak zabudni ze bude sa ti holit,ked cely zivot sa neholila

katka k

najlepsie by bolo, keby si jej spravil pekny vecer s tym, ze ju chces prekvapit, ale ze to prekvapko bude dost odvazne. nachystaj teplu vodicku, holitko a penu a potom ju proste tam dole ohol a mozno sama zisti, ze je to celkom prijemny pocit ;)