Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nevim co s tym...

Príspevok v téme: nevim co s tym...
rapotacka

mam problem, a uz ma to zacina stvat, tak zacnem s tym ze byvam na dome s clovekom, ktoreho mam velmi rada, no..a on uz mal v plane ze sa vrati naspet domov na slovensko, lenze potom sa nieco stalo, co vsetko zmenilo....boli to moje slzy a to ze mi bolo luto ze odide, nevedela som si to predstavit ze ho uz v zivote neuvidim, to ho vraj nalomilo...a tiez to ze vzdy tu medzi nami neco vyselo,:))..co sme nevedeli pochopit..ale nikto z nas nemal odvahu a nakonec to vzdal...no a tak odisiel domov, no len na dovolenku, nakonec sa vratil...a to koli mne....no stali sa ete take veci co, po jeho navrate som si nevedela vysvetlit...bo ma nenavidel...a ani so mnou necel rozpravat...nakonec som ho nalomila tym...ze som to uz nevydrzala a doslova ho nakopala k tomu aby sa so mnou zacal rozpravat a chcela vysvetlenie,,, to som dostala az na dalsi den, a boli to dost blbe kecy co sa o mne dozvedel, a nasledne..proste mi povvedal konecne o svojich pocitoch,citoch a tak...boli sme happy...len postupom casu,, je to len co dva tri tyzdne citim ze sa prestal coilen snazit o mna...akoby mal co chcel, ma to doma, a to mu staci, no najviac ma stve asi to ze ten clovek strastne malo vyjadruje sa ze mu na mne zalezi, a kym ja neco sponntanne neurobim pre neho...tak on sa nema k nicomu abo mi stale keca o tom ze ho odbijam uz len tym ze necem byt s nim, hoci mi to nepovie hned ale ...proste takto ze idem do svojej izby tak uz hned to berie ze necem byt s nim...urazi sa...a uz ani nepride...fu...a robim najhorsiu chybu bo ja vzdy za nim dojdem...bo mi neskor zacne chybat...a vzdy mi len to povie...ze tak mu je ked necem byt s nim..ja nevim co mam robit..mam sa na to vykaslat..abo co na to vsetko...chyba mi taky zaujem ako prve dni, taka starostlivost...to fakt ked chalan dostane co ce..jeho zaujem uz opada? nema sa o co snazit?...co s tym? uz mi to pripada ze sa mu vtieram, ze klesam iba v jeho ociach...a to som fakt hrda, a nikdy toto nerobim....ako sa k tomu postavit...co robit...bo ....ja uz nevim...hmm?

rapotacka

no zijeme mimo slovenska, no nechapem, proste neviem akio sa zachovat v takej situacii, ci mam to mat proste u prdele...zit si svoje, nevtierat sa...nechat ho tak....ze ak by cel byt tak velmi so mnou tak ku mne dojde, bude sa snazit..abo co....ale neviem na druhej strane oki ce byt aj so mnou ale do vztahu nevklada vobec tolko snahy ako by som ocakavala...proste mam to prestat riesit? nechsa zobudi abo co....len proste on mi pride taky ze si abo neveri abo co...proste ked vidi co i len minim. nezajem..abo idem daco ine robit...ta uz to chape inak...neviem ci je to len vycitka,vyhovorka abo co....ale proste nehra mi to...a mne uz dochadzaju sily...a chut....mu dokazovat a hovorit ze ho mam rada...ked on proste sa ktomu takto stale stavia...aby som ja nekoho akoby dobijala...to mi pride ubohe....ta neviem co na to poviete..?

sisi s

a kde zijete?no ak uz po troch tyzdnoch stratil zaujem,tak ho nikdy naozaj nemal..my sme spolu s priatelom dva roky a este ma "nosi na rukach"..alebo to bude daky trulo..:)neviem,nerozumiem celkom ani,ze co je problem..ved sama pises,ze je urazeny,ked odides do svojej izby a chape to akoze nechces byt s nim..a v druhej vete pises,ze on uz nejavi zaujem o teba.tak co?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nevim co s tym... - Fórum - ZDRAVIE.sk