Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

beriem tabletky, no mozem otehotient?

Príspevok v téme: beriem tabletky, no mozem otehotient?
alexaaaaa

tabletky beriem uz 2 mesiace a teraz mam prave 7 dnovu pauzu no uz je 3. den a ja som menstruaciu nedostala...tabletky som brala vzdy na cas a nikdy som ziadnu nevynechala..co mam urobit ak ani do 7. dna nedostanem menstruaciu? mam zacat brat dalsie balenie alebo navstivit gynekologa?..je to trosku surne.poprosim len dobre rady lebo gynekolog ma prave dovolenku a nechcem sa zbytocne plasit.dakujem

kvietok23

pri HAK je jednym zo zelanych javov slaba, alebo ziadna menstruacia. vobec sa nemusis plasit. Ak si brala tabletky spravne, tak tehotna nie si. gynekolog ti povie to iste. Ak by si menstruaciu nedostala ani buduci mesiac, zajdi za lekarom, ale nestresuj.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.